Crystal Palace – Arsenal 1:1 (kon.) | Everton – Brighton 1:0 (kon.) | Chelsea – Burnley 3:0 (kon.)
Leicester – Southampton 1:2 (kon.) | Manchester Utd. – Norwich 4:0 (kon.) | Wolverhampton – Newcastle 1:1 (kon.)
Tottenham – Liverpool 0:1 (kon.)
Leicester City
1:2 (1:1)
Southampton FC
Sobota 11.01.2020, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League • 22. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Southamptonu, který svého soupeře porazil výsledkem 2:1. Druhý poločas nám přinesl řadu velice zajímavých a také sporných momentů. K vidění bylo dost vyložených šancí, jednu z nich se deset minut před koncem povedlo využít hostujícímu Ingsovi, který tak rozhodl o zisku tří bodů. Leicester se sice v závěru radoval z vyrovnání, avšak branka nakonec z důvodu ofsajdu nebyl uznána. (17:53:52)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:10. Střely mimo: 0:5. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 9:17.

90+5

90+4
    Dnešní utkání nám spěje k závěrečnému hvizdu, domácí se nemohou dostat do výraznějšího náporu. Naopak Southampton dokázal nasbírat cenné vteřinky.

90+3
    McCarthy si dával s odkopem od své branky celkem dost načas, nakonec mu tu u sudího prošlo. Jeho odklizení přineslo pouze faul, dost možná se bude vhazovat.

90+2
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Nathan Redmond, přichází Oriol Romeu.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
    90. Neuznaná branka domácích - ofsajd.

90
    Leicester se radoval z vyrovnávací branky, avšak ta neplatí. Evans se v době centru nacházel v ofsajdu!

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Leicesteru se na vyrovnávací branku krátí čas. Zcela určitě se ještě dočkáme nastaveného času.

88
    Hlavní sudí si k sobě zavolal dvojici protihráčů, která se začala postrkovat. Nakonec se to obešlo pouze s domluvou, v tomto případě se tedy žlutit nebude.

87
    K práci s míčem se dostal právě Schmeichel, kterému se povedlo velice přesně rozehrát ke středovému kruhu, odkud Maddison přenášel do volnějšího prostoru.

86
    Leicester mohl srovnat krok! Uvnitř velkého vápna se Iheanachovi povedlo převzít nahrávku, avšak rána bodlem trefila pouze vyběhnuvšího brankáře.

83
    Fantastický Schmeichel ještě drží svůj celek ve hře o body! Southampton se dostal do přečíslení, Redmond hledal lépe postaveného Ingse, jehož ránu dokázal Schmeichel vyrazit vedle branky.

81
    Žlutou kartu dostává Danny Ings (Southampton FC).
    81. Danny INGS - 1:2

81
    Southampton právě vstřelil branku!
    Situace pro domácí celek je o poznání složitější! Obrana Leicesteru si totiž nepohlídala náběh DANNYHO INGSE, který najednou pelášil sám na Schmeichela. Zakončení pravou nohou směřovalo přesně mezi nohy, míč posléze doskákal až za brankovou čáru.

81
    Do konce tohoto zápasu zbývá už jen něco málo o deset minut, zajisté nás čeká velice zajímavá koncovka. Leicester dost možná přijde o body, ale ještě nepředbíhejme.