Bordeaux – Lyon 1:2 (kon.) | Amiens – Montpellier 1:2 (kon.) | Angers – Nice 1:1 (kon.)
Méty – Štrasburk 1:0 (kon.) | Nîmes – Remeš 2:0 (kon.) | Toulouse – Brest 2:5 (kon.)
Toulouse FC
2:5 (2:1)
Stade Brestois 29
Sobota 11.01.2020, 20:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 20. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Brestu, které svého soupeře porazilo vysoko 5:2. Do druhého poločasu lépe vstoupil hostující celek, kterému se dlouhou dobu nedařilo vsítit vyrovnávací branku. To se povedlo až dvacet minut před koncem zápasu, Brest navíc během chvíle přidal další tři přesné zásahy, díky čemuž se může radovat ze zisku plného počtu bodů. (21:54:51)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 3:3. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:10.

90+3

90+2
    K oné rozehrávce se nakonec postavil záložník Battocchio, který to pochopitelně zkoušel přímo na branku. Jeho projektil však skončil v náruči domácího brankáře.

90+1
    Těsně před koncem tohoto zápasu přijde na řadu ještě jedna standardní situace pro Brest.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Mathieu Dossevi, přichází Kouadio Kone.

88
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, zcela jistě se dočkáme nastaveného času. I tak se Toulouse zcela jistě nedočká bodového zisku.

87
    Brest je v dobrém rozpoložení, navíc zahrával hned dva rohové kopy v krátkém časovém sledu. Ani jeden z nich se neujal, domácí tak mohou konečně zaútočit.

86
    Před námi je už posledních pět minut, Toulouse zřejmě na bodový zisk nedosáhne. Mohla za to nepovedená sedmiminutovka, během které se soupeř prosadil třikrát.

86
    Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Gaëtan Charbonnier, přichází Romain Perraud.
    85. Irvin CARDONA - 2:5

85
    Brest právě vstřelil branku!
    Tak ještě jeden přesný zásah pro hostující celek, který doslova demoluje soupeře! Špatnou nahrávku dokázal ve středu hrací plochy vystihnout pozorný Charbonnier, který okamžitě vyslal do úniku IRVINA CARDONU, jenž ranou o horní konstrukci překonal domácího brankáře popáté.

85
    Nedovoleným zákrokem se před malým momentem prezentoval napadající Mbock, který místo míče trefil pouze nohu soupeře. Standardní situace pro domácí.

84
    Žlutou kartu dostává William Vainqueur (Toulouse FC).

84
    Sylla se vydal na opačnou polovinu, kde mu ale chyběla podpora spoluhráčů. Domácí hráč tak přišel o balón, na druhou stranu se žene smečka protihráčů.

83
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Quentin Boisgard, přichází Jean-Victor Makengo.
    79. Hianga'a MBOCK - 2:4

79
    V krátkém časovém sledu tu máme další přesný zásah Brestu! Domácí obrana naprosto zapomněl na další akci soupeře, navíc se k fantastické ráně z dobrých třiceti metrů od branky dostal HIANGA MBOCK, jenž zakončením o břevno překonal domácího brankáře.

David Suchý

Branky: 16. Diakité (Dossevi), 20. Diakité (Boisgard) – 7. Court (Diallo), 72. Charbonnier (A. Mendy), 77. Charbonnier (Cardona), 79. Mbock (Faussurier), 85. Cardona (Charbonnier)

Karty:   84. Vainqueur (TOU)

Toulouse FC: Reynet (C) – Amian, Diakité, Gabrielsen, Issiaga Sylla – Vainqueur, I. Sangaré – Dossevi (89. Kone), Boisgard (83. Makengo), Koulouris (68. Leya Iseka) – Sanogo.
    Náhradníci: Goicoechea – Isimat-Mirin, Adli, Kone, Leya Iseka, Makengo, Moreira.

Stade Brestois 29: Larsonneur – Faussurier (C), Duverne, Castelletto, Ludovic Baal – Battocchio, Diallo (40. Mbock), Lasne (67. A. Mendy) – Court, Charbonnier (86. Perraud), Cardona.
    Náhradníci: Léon – Chardonnet, Grandsir, Magnetti, Mbock, A. Mendy, Perraud.

Rozhodčí: El Hadj – Debart, Grosbost