Detroit – Ottawa 3:2 (1:0 po s.n.) | Carolina – Arizona 3:0 (kon.) | Colorado – Pittsburgh 3:4 (po pr.)
Buffalo – Vancouver 3:6 (kon.)
Colorado Avalanche
3:4 (1:0, 1:1, 1:2 - 0:1)
Pittsburgh Penguins
Sobota 11.01.2020, 03:05 • Pepsi Center, Denver • NHL

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (05:48:11)

Dominik Simon (PIT) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 12:53

Je dobojováno. Utkání plné zvratů nakonec dopadlo lépe pro Pittsburgh, který v tomto utkání dvakrát prohrával, v obou případech ale dokázal vyrovnat a po trefě Malkina čtyři minuty před koncem dokonce Penguins vedli. Avs v poslední minutě třetí třetiny vyrovnali a utkání šlo do prodloužení, ve kterém o druhém bodu pro družinu Mikea Sullivana rozhodl Jared McCann.

63:19 Jared MCCANN - 3:4

63:19
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Teddy Blueger po pravém křídle zavezl puk do útočného pásma a poté našel v mezikruží JAREDA MCCANNA, jehož přízemní střela prošla až za Francouze! Asistence: Teddy Blueger a John Marino.

62:58
    Brandon Tanev z vrcholu kruhů pálil velmi nepřesně, Penguins ale zůstávají u kotouče.

62:14
    MacKinnon se povedenou stahovačkou zbavil svého strážce, poté ale bekhendem vystřelil nepřesně.

61:28
    Obrovskou šanci teď měl Burakovsky, který ale tváří v tvář Murraymu nedokázal vystřelit!

60:33
    Kadriho riskantní přihrávku na MacKinnona ve vlastním pásmu málem zachytil Jevgenij Malkin, Nathan MacKinnon to ale nakonec zvládl.

60:01

Domácím se při hře bez brankáře podařilo vyrovnat, následovat tak bude pětiminutové prodloužení!

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:51
    To jsou věci. Zach Aston-Reese ujížděl sám na Francouze, ale nedal!
    59:29 Matt CALVERT - 3:3

59:29
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Avs půl minuty před koncem třetí třetiny vyrovnávají! Cale Makar vypálil od modré a jeho střelu nenápadně tečoval MATT CALVERT. Murray vůbec nic nemohl vidět. Asistence: Cale Makar a André Burakovsky.

58:59
    Francouz jede na střídačku, Avs to zkusí v šesti!

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 15. MacKinnon (Girard, Landeskog), 39. Landeskog (Girard), 60. Calvert (Makar, Burakovsky) – 34. Blueger (Kahun, Marino), 42. Rust (Malkin, Kahun), 56. Malkin (Kahun), 64. McCann (Blueger, Marino)

Colorado Avalanche: Francouz (Grubauer) – Graves, Makar, Girard, E. Johnson, Cole, Zadorov – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Burakovsky, Kadri, Ničuškin – Nieto, Bellemare, Calvert – Kameněv, Jost, Compher.
    Pittsburgh Penguins: M. Murray (Jarry) – J. Johnson, Letang, M. Pettersson, Marino, Riikola, Ruhwedel – Kahun, Malkin, Rust – Simon, McCann, Hörnqvist – Aston-Reese, Blueger, B. Tanev – Galchenyuk, Agozzino, Lafferty.

Rozhodčí: Syvret, Dwyer – Alphonso, Berg