Mladá Boleslav – Vítkovice | 6:3 (kon.) |
Detroit – Ottawa | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Carolina – Arizona | 3:0 (kon.) | | | Colorado – Pittsburgh | 3:4 (po pr.) |
Buffalo – Vancouver | 3:6 (kon.) |
Barys – Omsk | 0:3 (kon.) | | | Jokerit – Čerepovec | 2:5 (kon.) | | | Nižněkamsk – N.Novgorod | 4:2 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Bílina | 3:2 (kon.) | | | Šumperk – Havlíčkův Brod | 6:1 (kon.) | | | Kopřivnice – Žďár n/S | 2:3 (po pr.) |
Opava – SHK Hodonín | 2:3 (po pr.) | | | Písek – Kobra | 2:8 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Děčín | 8:2 (kon.) |
Nový Jičín – Val. Meziříčí | 4:3 (kon.) | | | David Servis – Klatovy | 2:3 (kon.) | | | Tábor – Příbram | 4:3 (kon.) |
Jablonec n/N – Řisuty | 0:5 (kon.) | | | Nová Paka – Vrchlabí | 2:5 (kon.) | | | China Golden Dragon – Kolín | 1:11 (kon.) |
Kralupy n. Vltavou – Příbram B | 6:4 (kon.) |
Studénka Sledge – SOHO Olomouc | 1:2 (2:3 po s.n.) | | | Zlín sledge – SHK Mustangové | 6:3 (kon.) |
konec
HC Letci Letňany
9:0
(4:0, 4:0, 1:0)
Kobra Praha B
56:00
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha B (Filip Seidler – 2 min., sekání).
|
|
54:12
|
Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Martin Bejček – 2 min., podrážení).
|
|
41:43
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha B (Filip Seidler – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
|
|
41:43
|
Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Marek Sitarčík – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
|
|
36:31
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha B (Joshua Curran – 2 min., sekání).
|
|
24:10
|
Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Vojtěch Horáček – 2 min., krosček).
|
Branky a nahrávky:
4. Isaev (Janouch, Sitarčík), 8. Tejkl (Horáček), 18. Horáček (Tejkl, Merenus), 19. Janouch (Svoboda), 21. Horáček (Svoboda, Merenus), 28. Janouch (Bejček, Sitarčík), 34. Janouch (Hrdinka, Merenus), 38. Merenus (Stránský), 47. Svoboda (Bejček)
Rozhodčí: Vladimír Svoboda — Timotej Adamec, Radek Höger
Diváci: 56
Neproměněná penalta:
HC Letci Letňany:
Š. Stránský — M. Merenus, M. Sitarčík, M. Bejček, J. Hrdinka, A. Helus, D. Klíma — K. Janouch, V. Horáček, J. Svoboda, M. Tejkl, M. Isaev, J. Vítek, F. Šmidoch, J. Skopový
Náhradníci:
Trenér:
Kobra Praha B: F. Neudert — D. Neznánszki, R. Šmíd, P. Kučera, F. Seidler — M. Stejskal, E. Rosenbaum, A. Drábek, J. Levý, P. Brzák, J. Curran, N. Grents
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Kobra Praha B: F. Neudert — D. Neznánszki, R. Šmíd, P. Kučera, F. Seidler — M. Stejskal, E. Rosenbaum, A. Drábek, J. Levý, P. Brzák, J. Curran, N. Grents
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vladimír Svoboda — Timotej Adamec, Radek Höger
Diváci: 56