Neratovice – Spartak Žebrák 2:2 (kon.) | HC Turnov – Frýdlant 3:1 (kon.) | Tábor – Soběslav 3:2 (kon.)
Tábor – Pilsen Wolves 0:0 (09:00) | Černí Vlci – Metropolia Silesia 0:0 (09:00) | Třebechovice – ZILVAR 2:1 (kon.)
Moravská Třebová – Choceň 4:6 (kon.) | Lomnice n/P – HC Varnsdorf 14:1 (kon.) | Poděbrady – V.Popovice 1:13 (kon.)
Trutnov – HC Nová Paka 4:10 (kon.) | Třebechovice – ZILVAR 0:0 (09:00) | Moravská Třebová – Choceň 0:0 (09:00)
Letňany – Hvězda Praha 1:4 (kon.) | Lev Benešov – Slavia 3:9 (kon.) | Sparta – SK Černošice 10:0 (kon.)
Kralupy n. Vltavou – Mělník 0:0 (09:00) | Kutná Hora – Kobra 11:6 (kon.) | Benátky n/J B – Berounští Medvědi 5:6 (kon.)
Chrudim – Hlinsko 2:6 (kon.) | Litomyšl – N.Město nM 11:1 (kon.) | Chrudim – Hlinsko 0:0 (09:30)
Polička – Chotěboř 8:2 (kon.) | Jaroměř – Pardubice 4:10 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – PZ Kladno 5:23 (kon.)
Děčín – Louny 8:3 (kon.) | Jindřichův Hradec – Lvi 2009 0:4 (kon.) | HC Vimperk – Lvi 2009 0:4 (kon.)
Vítkovice – HK MD Šumperk 0:0 (10:00) | Orlová – Přerov 0:0 (10:00) | Vítkovice – HK MD Šumperk 12:3 (kon.)
Orlová – Přerov 10:4 (kon.) | Studénka – Kopřivnice 0:0 (10:00) | Studénka – Kopřivnice 1:16 (kon.)
Vlašim – Smíchov 1913 1:9 (kon.) | Ústí n/L – Bílina 5:8 (kon.) | Skuteč – Žamberk 14:8 (kon.)
Žihadla Moravské Budějovice – Břeclav 5:7 (kon.) | Stadion Cheb B – Tachov 11:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram B 1:6 (kon.)
Jablonec – Vrchlabí 11:9 (kon.) | Frýdek-M. "B" – Olomouc 0:0 (10:15) | Uh.Ostroh – Val.Meziříčí 8:2 (kon.)
Frýdek-M. "B" – Olomouc 5:6 (kon.) | Zastávka u Brna – Warriors Brno 7:19 (kon.) | Zlín – Kroměříž 8:4 (kon.)
SHKM Hodonín – Warriors Brno 11:2 (kon.) | Motor ČB B – Č. Krumlov 4:5 (kon.) | Třebíč – Zubři Bystřice n. P. 15:0 (kon.)
Dvůr Králové n. L. – HC Jičín 2:9 (kon.) | HC Rokycany – Plzeň 1929 B 0:14 (kon.) | Litoměřice – Děčín 2:11 (kon.)
Velké Meziříčí – Pelhřimov 9:3 (kon.) | Rakovník – V.Popovice 6:4 (kon.) | Nejdek – Karlovy Vary B 0:12 (kon.)
Čerti Ostrov – Mar.Lázně 4:9 (kon.) | Technika Brno – Orli Znojmo 6:8 (kon.) | Krnov mládež – HC Karviná 0:0 (12:15)
Krnov mládež – HC Karviná 8:14 (kon.) | Jihlava – ICE DRAGONS Telč 6:8 (kon.) | Třinec – Opava 6:5 (kon.)
Písek – Milevsko 7:3 (kon.) | HC Nymburský Lev – Slaný 13:1 (kon.) | Č. Lípa – Hronov 6:11 (kon.)
Nový Bydžov – Opočno 2:11 (kon.) | Nový Jičín – Opava 0:0 (13:00) | Nový Bydžov – Opočno 0:0 (13:00)
Čáslav – Světlá nS 3:7 (kon.) | Humpolec – Moravská Třebová 4:5 (kon.) | Žďár n/S – Ledeč n. S. 7:2 (kon.)
Klatovy – Třemošná 0:0 (13:30) | Uh. Hradiště – Brumov 4:2 (kon.) | Náchod – Mountfield HK 1:9 (kon.)
Prostějov 1913 – HC Vlci Český Těšín 0:0 (14:00) | Prostějov 1913 – HC Vlci Český Těšín 5:2 (kon.) | Kolín B – Kladno 5:4 (kon.)
Neratovice – Litoměřice 0:0 (14:15) | SK Telč – SHKM Hodonín 7:6 (kon.) | Strakonice – Veselí nLuž. 3:13 (kon.)
Bílí Tygři Liberec B – Lokomotiva Č. Třebová 6:5 (kon.) | Chomutov – Louny 5:8 (kon.) | Jindřichův Hradec – HC Domažlice 7:5 (kon.)
před zápasem
SK Prostějov 1913
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HC Vlci Český Těšín
Sobota 11.01.2020, 14:00Liga mladších žáků ''D' • 2. kolo
Partner:
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00 a budeme z něj přinášet změny stavu. (16:06:31)

    Branky a nahrávky:


    SK Prostějov 1913:
    HC Vlci Český Těšín: