Třinec – Olomouc 2:3 (3:4 po s.n.) | Litvínov – Zlín 2:6 (kon.) | Sparta – Kladno 4:8 (kon.)
Mountfield HK – K. Vary 5:0 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 5:0 (kon.) | Plzeň – Pardubice 5:0 (kon.)
HC Škoda Plzeň
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 12.01.2020, 16:30 • LOGSPEED CZ Aréna • Tipsport extraliga • 36. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku nedělního dne se s vámi loučím a u dalších zápasů z LOGSPEED CZ Arény se opět budu těšit, na shledanou. (18:54:15)

Je dobojováno. Plzeň svého soka přejela na plné čáře. Ve třetí třetině přidali Západočeši ještě jednu branku, Milan Gulaš sebral obránci kotouč a poté se prosadil přesnou střelou mezi betony.

Střely na bránu v dnešním zápase: 30:19

Nejlepší hráči dnešního utkání: Milan Gulaš – Denis Kindl

59:56

59:48
    Puk opět u branky Kantora, o výsledku je rozhodnuto.

59:25
    Hosté se dostali ke střele z levého kruhu, ale jistý Frodl udržel puk ve své výstroji.

58:18
    Teď už jde plzeňským hlavně o to, aby Dominik Frodl udržel svou nulu. Roman Vráblík si proto nekomplikoval život a puk okamžitě poslal pryč z vlastní třetiny.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:56
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Bohumil Jank – 2 min., podrážení).

57:29

56:48
    Nyní puk dostal až ke Kantorovi Kantner, hosté se vůbec nemohou usadit v pásmu Škodovky.

56:28
    A opět u puku Pour, situace jako přes kopírák.

56:03
    Jakub Pour se zmocnil špatné přihrávky hostů a puk jednoduše vyhodil přes všechny čáry.

55:29
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Filip Přikryl – 2 min., hákování).

55:29
    Dnešní utkání sleduje 6085 diváků.

55:25
    Filip Přikryl dostal těžký direkt ve středním pásmu, ovšem vylučovat se nebude.

55:13
    Plzeňští jeli tři na jediného obránce, Filipu Přikrylovi puk ovšem přeskočil hokejku a Kantor byl tentokrát bez práce.

53:59
    Jakub Pour rychlým švihem hledal mezeru na bližší tyči, tam ovšem nebyla díra pro mravence, natož puk.

53:18
    Vojtěch Němec se snažil přihrát Moravčíkovi na modrou, přes jemnou teč obránce Pardubic skončil puk až ve středním pásmu.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 6. Kodýtek (Straka), 10. Rob (Gulaš, V. Němec), 29. Kantner (Gulaš), 36. P. Zdráhal (Rob), 47. Gulaš

HC Škoda Plzeň: Frodl (Kolář) – Budík, Čerešňák, Pulpán (A), Moravčík, Jank, Vráblík, L. Kaňák – Kantner, Mertl (A), Gulaš (C) – P. Zdráhal, Kracík, Pour – Rob, V. Němec, Přikryl – Straka, Kodýtek, Eberle.
    HC Dynamo Pardubice: Kantor (Kacetl) – Mikuš, J. Zdráhal, J. Kolář (C), Ivan, T. Voráček, Holland, Nedbal – Svačina, Mandát (A), Tybor – Látal, R. Vlach, D. Kindl – Machač, Harju, Matýs – M. Beran, Poulíček (A), Blümel.

Rozhodčí: Šindel, Šír – Ganger, Klouček