Buffalo – Vegas 4:2 (kon.) | Toronto – New Jersey 7:4 (kon.) | Tampa – Los Angeles 4:3 (2:1 po s.n.)
NY Islanders – Detroit 8:2 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 7:3 (kon.) | Columbus – Boston 3:0 (kon.)
Ottawa – Chicago 2:3 (po pr.) | Winnipeg – Vancouver 4:0 (kon.) | Colorado – Dallas 2:3 (po pr.)
Edmonton – Nashville 4:2 (kon.) | Arizona – San Jose 6:3 (kon.)
New York Islanders
8:2 (4:1, 2:0, 2:1)
Detroit Red Wings
Středa 15.01.2020, 01:00 • Barclays Center, New York • NHL

54:28
    Za hrubost je vyloučen na dvě minuty Pulock. Detroit si zahraje přesilovou hru.

24:30
    Glendening byl u mantinelu hodně důrazný a je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení. Šance pro Islanders přidat sedmou branku.

19:52
    Nelson to v útočném pásmu přehnal při napadání a bude vyloučen na dvě minuty za krosček. Detroit začne druhou třetinu v početní převaze.

14:30
    Domácí měli v signalizované přesilové hře příliš mnoho hráčů na ledě a tak se nyní bude hrát čtyři na čtyři. Ze strany Red Wings je vyloučen Abdelkader za podražení.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 4. Eberle (Barzal, Lee), 4. Jo. Bailey (Kühnhackl, Dal Colle), 8. B. Nelson (Beauvillier), 19. Lee (Barzal, Eberle), 22. B. Nelson, 23. Dobson (Pulock, Komarov), 46. Beauvillier (Pulock, Leddy), 50. Komarov (Mayfield) – 12. Hronek (Fabbri, D. Larkin), 54. Smith (Ehn, Nemeth)

New York Islanders: Greiss (Varlamov) – Pulock, Leddy, Mayfield, D. Toews, Boychuk (A), Dobson – Eberle, B. Nelson, Lee (C) – Jo. Bailey (A), Barzal, Beauvillier – Kühnhackl, Brassard, Dal Colle – M. Martin, Komarov, Johnston.
    Detroit Red Wings: Howard (8. Pickard) – Green, Nemeth, Bowey, Hronek, Biega, Lashoff – Fabbri, D. Larkin (A), Bertuzzi – Zadina, Filppula, Erne – Glendening (A), Nielsen, Helm – Smith, Ehn, Abdelkader (A).

Rozhodčí: Schrader, Lee – Murphy, Suchánek