Buffalo – Vegas 4:2 (kon.) | Toronto – New Jersey 7:4 (kon.) | Tampa – Los Angeles 4:3 (2:1 po s.n.)
NY Islanders – Detroit 8:2 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 7:3 (kon.) | Columbus – Boston 3:0 (kon.)
Ottawa – Chicago 2:3 (po pr.) | Winnipeg – Vancouver 4:0 (kon.) | Colorado – Dallas 2:3 (po pr.)
Edmonton – Nashville 4:2 (kon.) | Arizona – San Jose 6:3 (kon.)

Winnipeg právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto. Po zisku puku se vydalo na prázdnou branku duo domácích útočníků a KYLE CONNOR po galantním přenechání puku od Scheifeleho doklepl za brankovou čáru. Asistence. Mark Scheifele, Patrik Laine.
    55:20 Laine trefil tyčku prázdné branky

55:20
    Definitivně mohl rozhodnout Laine, měl klid na střelu do prázdné branky, jenže trefil pouze tyčku!

55:06
    Markström míří na střídačku, začíná opravdu dlouhá power-play Vancouveru.
    49:24 Hellebuyck vychytal Gaudetteho

49:24
    A aby toho nebylo málo, tak nyní domácí brankář vytáhl parádní semafor proti Gaudetteho švihu. Aplaus publika byl samozřejmě zcela zasloužený!
    48:23 Pettersson v další šanci hostů, i on ale trefil pouze tyčku

48:23
    Domácí gólman má opravdu hodně štěstí... Po zmatku před jeho územím zakončoval do odkryté brány Pettersson, jenže trefil pouze tyčku a odražený puk pak Hellebuyck skryl pod svým tělem.
    44:30 Horvatova střela skončila na břevně Hellebuyckovy branky

44:30
    Hosté nebyli daleko od snížení, když po krátkém tlaku vystřelil Horvat a trefil Hellbuyckovo břevno. Od něj se puk vrátil do hry.

35:53
    V pěti na obou stranách se ale dlouho nehrálo, hosté si dají další přesilovku. Dvě minuty za hákování obdržel Adam Lowry.

33:40
    Vyloučení na domácí straně, podrážení se dopustil Nikolaj Ehlers.

29:57
    Útočný faul hostů kazí jejich akci, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Quinn Hughes.

23:53
    Přesilovku si teď zahrají hosté, Carl Dahlström totiž dostal dvě minuty za podrážení.
    21:12 Blake WHEELER - 3:0

21:12
    Přesilovka je nakonec využitá a Winnipeg vede již o tři branky. Po přejetí modré čáry přišla krátká kombinace, BLAKE WHELLER vystřelil z pravé strany, Connor skvěle clonil brankáři a tomu projel puk po ledě za záda – 3:0. Asistence: Neal Pionk, Kyle Connor.

19:55
    Vyloučení na straně Vancouveru. Christopher Tanev chtěl odpálit volný puk, jenže jej zvedl až nad plexi a dostal dvě minuty za zdržování hry.

17:11
    Pískalo se, domácí tým bude hrát přesilovku. Dvě minuty za sekání dostal Tanner Pearson.
    14:24 Jack ROSLOVIC - 2:0

14:24
    Jak proměnit sólo, to nyní ukázal JACK ROSLOVIC, když naskočil ze střídačky do hry, přijal dlouhou přihrávku a svůj únik zakončil přesnou střelou pod horní tyčku – 2:0. Asistence: Adam Lowry, Carl Dahlström.
    02:38 J. T. Miller své sólo neproměnil

02:38
    Přihrávku do sóla dostal Miller, bleskovou akci zakončil rychlou střelou, trefil ovšem pouze povyjetého brankáře Hellebuycka!

01:57
    Vancouver si zahraje první přesilovku, dvouminutový trest za podrážení dostal Mason Appleton.

01:55
    Domácí tým se dlouhou chvíli radoval z gólu, když po další kombinaci prošla za Markströmova záda střela od modré čáry, jenže trenér Vancouveru využil trenérskou výzvu a udělal dobře, celé akci předcházel těsný ofsajd. Stále to tak je pouze 1:0.
    01:22 Kyle CONNOR - 1:0

01:22
    Domácí jdou do vedení! Po buly v útočném pásmu přišla bleskové kombinace s přihrávkou na střed a střelou z první. Tu vyslal KYLE CONNOR a překonal přemisťujícího se gólmana – 1:0. Asistence: Sami Niku, Patrik Laine.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 2. Connor (Niku, Laine), 15. Roslovic (Lowry, Dahlström), 22. Wheeler (Pionk, Connor), 58. Connor (Scheifele, Laine)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey (A), Sbisa, Pionk, Niku, Dahlström, Bitetto – Laine, Scheifele (A), Connor – Copp, Wheeler (C), Ehlers – Roslovic, Lowry, Perreault – Appleton, N. Shore, Harkins.
    Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Stecher, Edler (A), Ch. Tanev (A), Q. Hughes, T. Myers, Fantenberg – Eriksson, Horvat (C), Pearson – Boeser, E. Pettersson, J. T. Miller – Virtanen, Gaudette, Roussel – Motte, Beagle, Schaller.

Rozhodčí: South, Morton – Tobias, Cherrey

Diváci: 15 325