Havlíčkův Brod – Chrudim 10:3 (kon.) | Vsetín – Šumperk 7:3 (kon.) | Havířov – Přerov 1:3 (kon.)
Ústí n/L – Písek 3:5 (kon.) | Žďár n/S – Kobra 1:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
7:3 (1:2, 5:1, 1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Pátek 17.01.2020, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • DHL Extraliga juniorů • Skupina B

To je od nás vše. Těšíme se na vás i příště. (19:29:52)

Ve třetí třetině již tolik gólů nepadlo, ale domácí si dokázali udržet vedoucí pozici a získat do tabulky 3 body.

59:47
    Poslední vteřiny utkání se odehráli ve středním pásmu.

58:11
    Klímek nahrál na Hilšera před bránou, tomu ale kotouč ujel a musel objet celou bránu, aby se ho opět zmocnil. Byl ale zraněn.

57:22
    Před Málkem se nahromadili všichni hráči a vsetínský gólman špatně viděl na puk, do brány ho však nepustil.

54:45
    Celky se přetahují o kotouč. Ani jednomu se nedaří dostat do větší šance.

53:21
    Vsetínští jsou opět u brány hostů.

52:24
    Drakům se podařilo dostat za modrou čáru. Na bránu domácích se jim však podařilo vyslat pouze několik střel než byli vytlačeni zpátky do středního pásma.

51:58

51:07
    Domácí se snaží využít přesilové hry, ale hosté jim brání v průchodu k bráně.

49:58
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Tichý – 2 min., vysoká hůl).

47:15
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Valaši ani ve třetí třetině nepolevují a navyšují své skóre. Autorem gólu je MICHAEL VAVŘÍK. Asistence: Adam Hilšer, Daniel Klímek.

46:34
    Domácí se drží u šumperské brány.

45:29
    Drlík vystřelil na Málka, vsetínský gólman byl však pozorný a okamžitě strčil beton do střely.

43:35
    Vavřík se pokusil prosadit od pravého kruhu, šumperský gólman jen taktak stihl zasáhnout.

41:28
    Ihned po vhazování se hra přesunula před bránu Draků.

40:01

Ke konci periody jsme se dočkali dlouhé sady gólů, které se přičítali hlavně na konto domácích, kterým se nejen podařilo vyrovnat, ale taky se dostat do třígólového vedení. Třetí třetina začne asi v 18:35.

Anna Pavlína Sedláčková

Branky a nahrávky: 5. Apolenář, 22. Baďura (Apolenář, Zeman), 24. Hilšer (Vavřík, Kožený), 33. Ondračka (Hilšer, Vašenka), 36. Vašenka (Kožený), 38. Hilšer (Ondračka, Klímek), 48. Vavřík (Hilšer, Klímek) – 5. Haluza (Horký), 6. Haluza (Poledna, Horký), 37. Šembera (Horký, Haluza)

VHK ROBE Vsetín: Málek (Křenek) – Kožený, Zeman, Siner, Houser, Ondračka – Veselý, Zemánek, Vašenka, Apolenář, Pospíšil, Klímek (C), Hilšer, Vavřík, Baďura, Vrána, Frimel (A).
    DRACI PARS ŠUMPERK: Kašpar (Venouš) – Plhal, Štrbík, Holub, Cekr – Kesler, Poledna, Šembera, Haluza (C), Jurča, Kavan, Tichý, Horký, Drlík, Scheuter.

Rozhodčí: Hykel – Poláček, Bartoň.