Detroit – Pittsburgh 1:2 (po pr.) | Carolina – Anaheim 1:2 (po pr.) | Winnipeg – Tampa 1:7 (kon.)
NY Islanders – Washington 4:6 (kon.) | Edmonton – Arizona 7:3 (kon.) | Colorado – St. Louis 5:3 (kon.)
Ottawa – Calgary 5:2 (kon.)
Detroit Red Wings
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Pittsburgh Penguins
Sobota 18.01.2020, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

To je pro tuto chvíli z mé strany všechno. Přeji Vám dobré ráno/dobrou noc a u nějakého dalšího textového přenosu zase na počtenou! (04:09:53)

Vhazování 46:54%

Skončilo utkání mezi Detroitem Red Wings a Pittsburghem Penguins, které muselo rozuzlit až prodloužení. Domácí Luke Glendening udělal zbytečný faul v útočném pásmu, což domácí vyšlo draho. Následnou přesilovku totiž využil Sidney Crosby, který se po Filipu Zadinovi a Bryanu Rustovi stal třetím a také posledním úspěšným střelcem tohoto zápasu. Hosté si tak z Detroitu vedou 2 body za výhru 1:2 po prodloužení.

61:33 Sidney CROSBY - 1:2

61:33
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Hosté vyhrávají tento zápas! Přesilovou hru využil po skvělé přihrávce Jevgenije Malkina SIDNEY CROSBY, který stál před bránou s připravenou holí na ledě. Malkin mířil svou střílenou přihrávku přesně, a tak kapitán Pens neměl nejmenší problém kotouč tečovat za záda Jimmyho Howarda. Asistence: Jevgenij Malkin a Bryan Rust.

61:20
    Buly vyhrál Sidney Crosby, a tak mohou hosté kombinovat ve své útočné třetině.

61:12
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Luke Glendening – 2 min., nedovolené bránění).

60:58
    Hosté mají výhodu, za malou chvíli si zahrají přesilovou hru.

60:24
    Nebezpečnou střelu Bryana Rusta dokázal Jimmy Howard ukrýt ve své náruči.

60:13
    S kotoučem na holích začínají hokejisté Pens.

60:01

Střely na branku 29:33

Skončila třetí perioda, ve které dominovali hokejisté Pittsburghu, kteří zaslouženě v přesilové hře vyrovnali skóre. Pens mohli zápas otočit úplně, ale to nakonec domácí obrana nedovolila.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:27
    Po ztrátě puku v podání Patrika Nemetha vypálil Dominik Simon, ale jeho pokus byl zblokován.

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 24. Zadina (Daley, Nielsen) – 44. Rust (Malkin, Letang), 62. Crosby (Malkin, Rust)

Detroit Red Wings: Howard (Pickard) – Nemeth, Green, Daley, Hronek, Bowey, Biega – Bertuzzi, D. Larkin (A), Glendening – Zadina, Filppula, Fabbri – Helm, Nielsen (A), Erne – Abdelkader (A), Ehn, Smith.
    Pittsburgh Penguins: M. Murray (Jarry) – J. Johnson, Letang (A), M. Pettersson, Marino, Riikola, Ruhwedel – McCann, Crosby (C), Simon – Kahun, Malkin (A), Rust – Galchenyuk, Agozzino, Hörnqvist – Aston-Reese, Blueger, B. Tanev.

Rozhodčí: Rehman, Brenk – Nansen, Baker