Japonsko – Česko | 4:1 (kon.) |
Zlín – Sparta | 4:1 (kon.) |
Detroit – Pittsburgh | 1:2 (po pr.) | | | Carolina – Anaheim | 1:2 (po pr.) | | | Winnipeg – Tampa | 1:7 (kon.) |
NY Islanders – Washington | 4:6 (kon.) | | | Edmonton – Arizona | 7:3 (kon.) | | | Colorado – St. Louis | 5:3 (kon.) |
Ottawa – Calgary | 5:2 (kon.) |
SHK Hodonín – Nový Jičín | 2:3 (po s.n.) | | | Trutnov – Děčín | 5:3 (kon.) | | | Příbram – Kolín | 10:2 (kon.) |
Nová Paka – Dvůr Králové n. L. | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Šumperk – Val. Meziříčí | 5:2 (kon.) | | | Klatovy – Písek | 7:2 (kon.) |
Mostečtí Lvi – Bílina | 10:1 (kon.) | | | Žďár n/S – Opava | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Kobra – Tábor | 5:6 (0:2 po s.n.) |
Jablonec n/N – Vrchlabí | 3:5 (kon.) | | | Kopřivnice – Mor. Budějovice | 8:0 (kon.) | | | China Golden Dragon – David Servis | 0:11 (kon.) |
Mladá Boleslav – Čáslav | 6:3 (kon.) |
konec
HC Brumov-Bylnice
8:10
(4:0, 4:4, 0:6)
HOKEJ Uherský Ostroh
57:23
|
Vyloučení v týmu HC Brumov-Bylnice (David Málek – 2 min., podrážení).
|
|
53:25
|
Vyloučení v týmu HC Brumov-Bylnice (Adam Lysák – 2 min., hrubost).
|
|
53:25
|
Vyloučení v týmu Hokej Uherský Ostroh (Adam Dobřecký – 2 min., hrubost).
|
|
46:07
|
Vyloučení v týmu HC Brumov-Bylnice (Tomáš Mišák – 2 min., podrážení).
|
|
42:52
|
Vyloučení v týmu HC Brumov-Bylnice (Miroslav Kristín – 2 min., držení).
|
|
40:52
|
Vyloučení v týmu Hokej Uherský Ostroh (Filip Jagoš – 2 min., podrážení).
|
|
40:19
|
Vyloučení v týmu HC Brumov-Bylnice (Adam Lysák – 2 min., podrážení).
|
|
26:15
|
Vyloučení v týmu Hokej Uherský Ostroh (Filip Vlk – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
17:30
|
Vyloučení v týmu Hokej Uherský Ostroh (Filip Vlk – 2 min., krosček).
|
|
10:50
|
Vyloučení v týmu HC Brumov-Bylnice (Adam Lysák – 2 min., podrážení).
|
|
7:45
|
Vyloučení v týmu HC Brumov-Bylnice (Matěj Ročák – 2 min., vražení na hrazení).
|
Branky a nahrávky:
4. Dorňák (Kaziei), 8. Lysák, 9. Holba (Kristín), 15. Holba, 29. Holba (Šimšálek), 31. Mišák, 32. Novák (Ročák), 34. Mišák – 30. Dobřecký (Kočica), 35. Kočica (Vlk), 37. Vlk (Kočica), 38. Vlk, 45. Dobřecký (Vlk), 48. Kočica (Vlk), 52. Vlk (Kočica), 53. Wasserbauer (Jakeš), 55. Vlk, 60. Stuchlík (Dobřecký)
Rozhodčí: Michal Schmiedl, Robert Koželuha
Diváci: 45
Neproměněná penalta:
HC Brumov-Bylnice:
Náhradníci:
Trenér:
HOKEJ Uherský Ostroh:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HOKEJ Uherský Ostroh:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Michal Schmiedl, Robert Koželuha
Diváci: 45