Japonsko – Česko 4:1 (kon.)
HK Mladí Draci Šumperk
3:6 (0:1, 1:3, 2:2)
HC RT TORAX Poruba
Sobota 18.01.2020, 12:00 • Škoda aréna Šumperk • Extraliga dorostu - play-down • 11. kolo

Konec zápasu. (14:18:11)

56:06
    Poruba právě vstřelila branku!
    Štírek a rychlý bruslař JAKUB ŚLUSARCZYK dostává tým do opětovného tříbrankového vedení.

54:20
    Mladí Draci právě vstřelili branku! Využitou přesilovkou snižují Draci gólové manko na rozdíl dvou gólů. Autorem branky je JIŘÍ FIBIGR. Asistence: Jan Kučera a Tomáš Minařík.

53:03
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Kac. Macias – 2 min., napadení).
    Sotva se vrátil na led, už opět bude v zadních řadách chybět. Porubané si zbytečně komplikují závěr třetí třetiny.

50:34
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Kac. Macias – 2 min., krosček).

48:27
    Střídání v týmu HK Mladí Draci Šumperk: ze hřiště odchází Ryšavý, přichází Šedivý.

48:00
    Střídání v týmu HK Mladí Draci Šumperk: ze hřiště odchází Šedivý, přichází Ryšavý.

48:00
    Přesilovku hosté nevyužili, ale v tlaku pokračovali a krátce po plném počtu hráčů se do správného místa trefil PAVEL CHOVANEC. Asistence: Jakub Koudelný a Ondřej Gelnar.

45:46
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Blaško – 2 min., nedovolené bránění).

43:25
    Mladí Draci právě vstřelili branku! Autorem branky je PATRIK JANECH. Asistence: Jan Kučera.

40:01

40:00

39:58
    Tak tomu se říká gól do šatny! Dvě vteřiny před koncem druhé třetiny překonává Šedivého MATĚJ HALATA. Asistence: Krzysztof Macias.

33:56
    Hosté prvotní tlak v oslabení ustáli a minutu před návratem Gelnara na led navyšují své vedení brankou MATĚJE HALATY. Asistence: Krzysztof Macias.

32:56
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Gelnar – 2 min., pozdní dohrání).

25:06
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Kac. Macias – 2 min., podrážení).

23:29
    Rychlá odpověď! ILJA KOVALČÍK dostává RT TORAX opět do vedení. Asistence: Ondřej Gelnar a Martin Stibor.

22:24
    Mladí Draci právě vstřelili branku! Domácí využívají přesilovku a srovnávají stav. Autorem branky je JIŘÍ FIBIGR. Asistence: Jan Kučera a Tomáš Minařík.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 23. Fibigr (Kučera, Minařík), 44. Janech (Kučera), 55. Fibigr (Kučera, Minařík) – 16. Krz. Macias (Vehovský), 24. Kovalčík (Gelnar, Stibor), 34. Halata (Krz. Macias), 40. Halata (Krz. Macias), 48. Chovanec (Koudelný, Gelnar), 57. Ślusarczyk

HK Mladí Draci Šumperk: Šedivý (Ryšavý) – Seidenglanz, Minařík, Cekr, Slabý, Kareš, Zavoral, Blaško, Koutecký, Panáček – Slováček, Kučera, Diviš, Fibigr, Trögner, Janech, Haas, Šucha
    HC RT TORAX Poruba: Slíž (Drabčík) – Kríž, Kac. Macias, Bechný, Borkovec, Gelnar – Hlaváč, Lambert, Koudelný, Ślusarzcyk, Vehovský, Krz. Macias, Hradil, Halata, Chovanec, Stibor, Stodůlka, Kovalčík

Rozhodčí: Šudoma – Kučera, Poláček