Japonsko – Česko 4:1 (kon.)
HC Baník Sokolov
4:3 (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)
SK Trhači Kadaň
Sobota 18.01.2020, 17:00 • Zimní stadion Sokolov, Sokolov • Chance liga - o účast v předkole • 13. kolo

Statistiky: Střely na bránu: 61-24; Zablokované střely: 0-0; Vhazování: 66%-44%; Bloky: 0-0; Přesilové hry: 0/3-0/3; Trestné minuty: 8-18. (19:43:40)

Hokejisté Sokolova uprostřed týdne předvedli obrat proti Ústí nad Labem a také dnes museli vývoj utkání otáčet. Kadaň dvakrát vedla, jenže ani jednou vedení nedokázala udržet a o osudu zápasu nakonec rozhodlo prodloužení. O vítězství Baníku rozhodl 18 sekund před koncem prodloužení Jaromír Kverka a svým druhým gólem v zápase podtrhl svůj parádní výkon. Konečný výsledek zní. HC Baník Sokolov 4 SK Trhači Kadaň 3.

64:42 Jaromír KVERKA - 4:3

64:42
    Baník právě vstřelil branku!
    JAROMÍR KVERKA vyrazil podél trestných lavic do rychlého protiútoku, v levém kruhu pro buly si povodil jednoho z hostujících hráčů a poté nádherným bekhendovým zakončením zamířil ke vzdálenější tyči! Baník vítězí v prodloužení nad hosty 4:3! Asistence: Ondřej Šafář a Jan Bednář.

64:00
    Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.

63:29
    Jakub Neužil si pohlídal prostor u své přední tyče a zmrazil kotouč pod lapačkou. Přerušení hry předcházela dvojice faulů na Marka Švece, ale nevylučuje se.

63:04
    Marek Švec tečoval nahození z pravého křídla, kotouč ale zamířil do výstroje brankáře Jakuba Neužila.

61:44
    Filip Eliáš pálil v blízkosti levé tyče do prázdné brány, jenže Jan Bednář ho pak spektakulárně dokázal vychytat! To vypadalo na jistou branku.

60:37
    Jaromír Kverka se řítil do samostatného úniku, jenže Jakub Neužil rychle vyjel ze své brány, aby se mu ve stylu Dominika Haška vrhl pod nohy a hokejkou mu vpádu puk fantasticky vypíchl!

60:01

Sokolov krátce po přestávce otočil střetnutí na svou stranu, jenže na gól domácího Tomáše Vracovského odpověděl Jan Müller a oba týmy čeká prodloužení. Po třetí části. HC Baník Sokolov 3 SK Trhači Kadaň 3.

60:00

59:14
    Petr Přindiš vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a Jakubovi Neužilovi vypadl puk z lapačky, nebyl před ním ovšem nikdo, kdo by mohl dorážet.

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

56:29
    Marek Švec se nyní řítil ze středního pásma do samostatného úniku, jenže poté ani nadvakrát Jakuba Neužila mezi betony překonat nedokázal!

55:29
    Sokolov měl obrovskou šanci dostat se znovu do vedení, jenže Jakub Neužil předvedl v rychlém sledu tři senzační zákroky! Ani jedna z dělových ran domácího týmu v síti neskončila! Stále 3:3.
    55:13 Jan MÜLLER - 3:3

55:12
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Před bránou domácího brankáře Jana Bednáře vznikla nepřehledná situace, čehož využil JAN MÜLLER, když teď z blízkosti vyrovnal na 3:3! Asistence: Lukáš Chalupa a Roman Chlouba.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 30. T. Rohan, 40. Kverka (TS), 41. Vracovský (Kverka, Osmík), 65. Kverka (Šafář, Bednář) – 19. Homer (Wágner, Dubský), 33. Žolobov (Chlouba, J. Müller), 56. J. Müller (L. Chalupa, Chlouba)

HC Baník Sokolov: Bednář (Pitoňák) – Pařízek, Přindiš (A), Vodička, P. Michálek, Šafář, A. Rulík, Kadeřávek – Stříbrný, Vrána, T. Rohan (C) – Osmík, Kverka, Vracovský – Houška, M. Zadražil (A), Švec – Křemen, Kuběna, Urban. Hlavní trenér: Karel Mlejnek.
    SK Trhači Kadaň: Neužil (Štěpánek) – Eliáš, Trefný (C), D. Zeman, L. Chalupa, Klodner, Foltýn, Delmarche – J. Müller (A), Žolobov, Chlouba (A) – Wojnar, Rindoš, Zd. Zabloudil – Wágner, Koblížek, Homer – Dubský. Hlavní trenér: Tomáš Hamara.

Rozhodčí: Miroslav Petružálek, Jakub Šindel. Čároví: Richard Coubal, Ondřej Kokrment