Slovan Bratislava U21 – Líšeň 2:5 (kon.) | Liberec – Táborsko 7:2 (kon.) | Sokolov – Ostrov 6:0 (kon.)
Vlašim – Admira Praha 2:1 (kon.) | Plzeň – Ústí n. L. 4:1 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 1:0 (kon.)
Trenčín – Opava 4:3 (kon.) | Teplice – Chrudim 2:2 (kon.) | Zlín – Sereď 2:1 (kon.)
Trnava – Olomouc 2:0 (kon.) | Žižkov – Podbrezová 2:0 (kon.) | Trnava – Olomouc 0:4 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Slovácko 2:1 (kon.) | Ostrava – Žilina 0:2 (kon.)
FK Teplice
2:2 (1:1)
MFK Chrudim
Sobota 18.01.2020, 11:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • Přípravný zápas

Přípravný zápas mezi Teplicemi a Chrudimí nabi čtyři branky. Zrodila se remíza 2:2. (13:07:45)

90+1

90+1
    Dvě minuty se budou nastavovat.

90
    Nikodém se zkoušel dostat do střelecké pozice, ale proti přesile obránců si neporadil.

90
    Utkání se dostává do své poslední minuty.

89
    Teplický brankář získal míč po centru před svou bránu. Rychle otáčí směr hry.

87
    Domácí fotbalisté se pokouší získat vedení zpět na svou stranu. Aktuálně se Chrudim musí bránit.

86
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase. Teplické vedení netrvalo dlouho.

84
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Domácí brankář sice trefil stranu, kam střelec poslal míč, ale balon zapadl po zemi přesně k tyčce. Technická střela slaví úspěch, autorem gólu z pokutového kopu je DANIEL VAŠULÍN.

83
    Pokutový kop pro Chrudim.

82
    Rohový kop pro hráče ve žlutomodrém.

80
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Mužík, přichází Zikmund.

80
    Teplice právě vstřelily branku!
    Teplice se z ojedinělé šance dostávají do vedení, prosazuje se z bezprostřední blízkosti TOMÁŠ KUČERA. Chrudimští fotbalisté si své soupeře nyní nepohlídli.

80
    Druhé poločas v porovnání s tím prvním nabízí výrazně méně zajímavých šancí před jednou nebo druhou brankou. Gólmani mají méně práce.

79
    Mnoho šancí momentálně k vidění není.

76
    Brankář Mrázek rozehrává od své branky, posunul míč na spoluhráče, kteří o něj pak ale přišli.

75
    Patnáct minut nás dělí od konce tohoto přípravného zápasu.

73
    Zrůst, který před malou chvílí přišel, se nyní po dobrém pasu spoluhráče dostal do zajímavé pozice, ale zakončit nedokázal.

71
    Rohový kop pro hostující celek, centr se snesl před branku, ale obrana ve žlutém byla připravený.

Jan Prošek

Branky: 18. Řezníček, 80. Kučera – 41. Nikodém, 84. Vašulín (pen.)

FK Teplice: 1. poločas: Němeček – Paradin, Nazarov, Shejbal, Hyčka, Emmer, Ljevakovič, Mareš, Žitní, Řezníček, Radosta
    2. poločas: Němeček – Vondrášek, Knapík, Čmovš, Hýbl – Nazrov, Kučera, Trubač – Moulis, Řezníček (66. Hural), Radosta (66. Liška).

MFK Chrudim: Zíma (46. Mrázek) – Sulík, Drahoš, Vencl (46. Sixta), Trávníček (46. Hlavsa) – Krištof – Dostálek (46. Řezníček), Kesner, Mužík, Nikodém – Ujec (46. Vašulín)