Třinec – Liberec 4:3 (kon.) | Kometa Brno – Plzeň 5:2 (kon.) | Litvínov – Olomouc 1:3 (kon.)
Sparta – Pardubice 2:1 (po pr.) | Mountfield HK – Zlín 4:2 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 0:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Kladno 5:2 (kon.)
HC Sparta Praha
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 19.01.2020, 16:00 • O2 arena (Praha - Vysočany) • Tipsport extraliga • 38. kolo

45:53
    Další nepříjemnost pro domácí celek. Lukáš Pech (SPA) dostal od rozhodčích dvě minuty za podrážení. Sparťané se musí znovu bránit ve čtyřech hráčích.

35:49
    Machovský odehrál kotouč před Denisem Kusým (PCE). Poté však Kusý dohrál sparťanského brankáře a odchází na trestnou lavici za nedovolené bránění.

33:13
    A pardubičtí hráči budou hrát v oslabení. Robert Kousal (PCE) dostává od sudích trest na 2 + 10 za zásah do oblasti hlavy a krku. Trest odpyká Denis Kusý.

28:11
    A pardubičtí hokejisté jsou za svou aktivitu odměněni přesilovkou. David Dvořáček (SPA) dostává od rozhodčích dvouminutový trest za vysokou hůl.

19:14
    A budou hrát přesilovou hru! Jeremie Blain (SPA) vyfasoval od rozhodčích dvě minuty za krosček a jeho tým bude za chvíli hrát v dalším oslabení.

13:11
    První vyloučení také na straně domácích. Jan Košťálek (SPA) dostává od rozhodčích dvouminutový trest za krosček. Dynamo hraje první přesilovku v utkání.

04:39
    Sparta si zahraje přesilovou hru. Jan Mandát (PCE) sekl do hokejky Davidu Tomáškovi a odsedí si dvě minuty za sekání. Pardubice se budou muset bránit.

Petr Pavlík

Branky a nahrávky: 33. Tomášek (Rousek), 62. Pech (Koistinen, Machovský) – 25. Vondrka (Svačina, Mikuš)

HC Sparta Praha: Machovský (Wolf) – Tomáš Dvořák, Košťálek, Koistinen, Blain, Jeřábek, J. Pohl, Poizl – Rousek, Tomášek, Řepík – Kudrna, V. Růžička, Říčka – Buchtele, Pech, Smejkal – Pšenička, Sukeľ, Dvořáček.
    HC Dynamo Pardubice: Kantor (Kacetl) – Mikuš, J. Zdráhal, J. Kolář, T. Voráček, Ivan, Holland, Blažej – Mandát, R. Kousal, Tybor – Svačina, Harju, Vondrka – Kusý, Poulíček, Látal – Machala, Rolinek, Paulovič.

Rozhodčí: Svoboda, Heikinnen – Brejcha, Jelínek

Diváci: 9 763