Ottawa – Calgary 5:2 (kon.) | Toronto – Chicago 2:6 (kon.) | Detroit – Florida 1:4 (kon.)
Philadelphia – Los Angeles 4:1 (kon.) | Columbus – New Jersey 5:0 (kon.) | Montreal – Vegas 5:4 (2:1 po s.n.)
Nashville – Buffalo 2:1 (kon.) | Minnesota – Dallas 7:0 (kon.) | Vancouver – San Jose 4:1 (kon.)
Pittsburgh – Boston 4:3 (kon.) | Carolina – NY Islanders 2:1 (3:2 po s.n.)
Nashville Predators
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Buffalo Sabres
Neděle 19.01.2020, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To už je z mé strany vše. Někdy příště se zase těším u přenosů z NHL na počtenou! (04:46:35)

Československá stopa

Michael Frolík (BUF) 0+0, 3 střely, čas na ledě 13:56

1. Pekka Rinne (NSH) 30 zák., 1 gól, 96,8 %
    2. Craig Smith (NSH) 1+0
    3. Ryan Johansen (NSH) 1+0

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 37:31 (12:7, 14:17, 11:7)
    Zblokované střely – 14:12
    Vyhraná vhazování – 32:22
    Trestné minuty – 6:6
    Hity – 17:14

Hokejisté Nashvillu poráží Buffalo po velkém boji 2:1! Třetí třetina, do níž se vstupovalo za nerozhodného stavu 1:1, přinesla velmi podobný obraz hry jako první část, jen v opačném gardu. Mnohem aktivněji ji totiž začalo Buffalo, ovšem v její druhé polovině převzali iniciativu domácí, kterým se také podařilo skórovat. Přesilovou hru při vyloučení Eichela Preds využili hned po 7 sekundách, kdy Turrisovo nahození tečoval Craig Smith tak, že se puk od tyčky odrazil do betonu brankáře Ullmarka a od něj za brankovou čáru. Snahu Sabres o závěrečný tlak pak přibrzdilo další vyloučení a na vyrovnání už poté hosté neměli čas.

59:40
    Hosté v útočném pásmu, jejich branka je prázdná!

59:15
    Hosté v plném počtu. Teď se potřebují dostat ke kotouči.

59:01
    Začala už poslední minuta třetí třetiny, za chvilku také vyprší přesilovka Nashvillu.

58:09
    Hosté vyhazují a dokonce se snaží v oslabení aktivně forčekovat.

57:43
    Od modré čáry vypálil Ekholm. Kotouč se ale zastavil ještě před Ullmarkem.

57:14
    Tohle je pro Buffalo velká nepříjemnost! Za sekání je totiž vyloučen Rasmus Dahlin.

56:51
    Nahození Fabbra od modré čáry vyrážel Ullmark.

56:44
    Zakázané uvolnění hostí. Ti by ale potřebovali hrát na druhé straně.

56:36
    Mikael Granlund přejel útočnou modrou a golfákem napálil kotouč na Ullmarka. Ten předvedl efektní semafor.

55:46
    Postavení mimo hru se dopustili také hosté.

55:22
    Viktor Arvidsson se rozčiloval na rozhodčí, protože si myslel, že bylo domácím odpískáno zakázané uvolnění. Ve skutečnosti se však jednalo o ofsajd a tak tu máme reklamní přestávku – poslední v zápase.

55:06
    Domácí dělí od vítězství pět minut. Sabres ale udělají vše proto, aby alespoň vyrovnali.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 27. Johansen (Josi, C. Smith), 54. C. Smith (Turris, Ekholm) – 19. S. Reinhart (Dahlin, McCabe)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Y. Weber, Josi (C), Fabbro, Ekholm (A), Irwin, Hamhuis – C. Smith, Johansen, Järnkrok – Mikael Granlund, Duchene, F. Forsberg (A) – Arvidsson, Bonino, Grimaldi – Blackwell, Turris, Watson.
    Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – Ristolainen, Montour, Jokiharju, Pilut, Bogosian, Dahlin, McCabe (A) – S. Reinhart, Eichel (C), Vesey – Frolík, Lazar, Ma. Johansson (A) – Okposo, Jo. Larsson, Girgensons – Sheary, Rodrigues.

Rozhodčí: O'Rourke, Hanson – Gawryletz, Pancich

Diváci: 17 729