Ottawa – Calgary 5:2 (kon.) | Toronto – Chicago 2:6 (kon.) | Detroit – Florida 1:4 (kon.)
Philadelphia – Los Angeles 4:1 (kon.) | Columbus – New Jersey 5:0 (kon.) | Montreal – Vegas 5:4 (2:1 po s.n.)
Nashville – Buffalo 2:1 (kon.) | Minnesota – Dallas 7:0 (kon.) | Vancouver – San Jose 4:1 (kon.)
Pittsburgh – Boston 4:3 (kon.) | Carolina – NY Islanders 2:1 (3:2 po s.n.)

Radim Šimek (SJS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:52

Domácí celek celkem jednoznačně vyhrává tento zápas 4:1, o své výhře rozhodl ve třetí třetině, kdy se dokázal prosadit celkem třikrát. Znovu v domácím prostředí dokázali hokejisté Canucks vyhrát.

58:22
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Joel Kellman – 2 min., držení).

58:00
    Do konce tohoto zápasu zbývají poslední dvě minuty. Loui Eriksson byl volný před brankou, ale nyní neuspěl.

57:18
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Joe Thornton – 2 min., nedovolené bránění + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brenden Dillon – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Barclay Goodrow – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Christopher Tanev – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Brandon Sutter – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Alexander Edler – 10 min. osobní trest, nedovolené bránění).

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:23
    Komerční přestávka.

56:16
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Vancouveru.
    55:27 J. T. Miller - 4:1

55:27
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Domácí celek navyšuje své vedení, po pěkné přihrávce od Virtanena se prosazuje v situaci dva na jednoho obránci Sharks neobsazený J. T. MILLER. Asistence: Jake Virtanen a Elias Pettersson.

55:01
    Dostáváme se do posledních pěti minut ve třetí třetině.

54:20
    Vancouver momentálně vede o dvě branky a míří za výhrou v tomto zápase.

53:52
    Mnoho práce momentálně brankáři nemají, sledujeme nepříliš atraktivní pasáž hry pro diváky.

53:21
    Thatcher Demko kryje ránu, kterou vyslal s jedenáctkou hrající Stefan Noesen. Buly v útočném pásmu San Jose.

52:56
    Hostující celek se dostal do útočného pásma, Melker Karlsson pálil, ale domácí obrana jeho pokus zblokovala.

52:33
    Ani jeden celek se momentálně nikam nežene, mnoho šancí k vidění není.

51:01
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se momentálně nikam nežene.

50:10
    Quinn Hughes pálil od modré čáry, komerční přestávka, puk kryje hostující brankář.

49:40
    Nyní sledujeme po pasáží branek klidnější pasáž hry, pomalu se dostáváme do druhé poloviny hry ve třetí třetině.

48:46
    Tyler Motte se dostal do brejku, ale sám před brankářem nedokázal vymyslet žádné účinné zakončení.
    47:46 Quinn HUGHES - 3:1

47:46
    Domácí celek si bere zpět dvoubrankové vedení. Ránou od modré čáry se prosazuje dnes aktivně hrající QUINN HUGHES. Asistence: Antoine Roussel a Adam Gaudette.
    47:09 Barclay GOODROW - 2:1

47:09
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Domácí brankář čisté konto v tomto zápase neudrží, z bezprostřední blízkosti se prosazuje z dorážky BARCLAY GOODROW. Asistence: Erik Karlsson, Antti Suomela Antti Suomela .

46:20
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme aktivnější hru Sharks, kteří však mají velké problémy s přechodem do útočného pásma.

46:11
    45:01 Tanner PEARSON - 2:0

45:01
    Domácí celek rychle využil přesilovku, a tak navyšuje své vedení, povedenou tečí před brankou se prosazuje obranou Sharks nepokrytý TANNER PEARSON. Asistence: Jake Virtanen a Adam Gaudette.

44:37
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Timo Meier – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

44:23
    Jeden z domácích hráčů pálil z velmi dobré střelecké pozice, ale minul.

43:46
    Hostující celek hrají nyní velmi aktivně, usadil se v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Tanner Pearson dostal puk pryč od své branky, a tak mohou jeho spoluhráči vystřídat.

43:20
    Tomáš Hertl na hodil kotouč do útočného pásma, následně jej také dobruslil, ale jeho rána končí vedle branky.

42:44
    Dlouhou dobu se hraje bez přerušení, Sharks zatím marně čekají na nějakou výraznější šanci.

41:05
    Sharks se dostali do útočného pásma, ale Kevin Labanc pálil nepřesně od modré čáry.

40:40
    Utkání pokračuje dál třetí třetinou, domácí hokejisté do ní vstupují s jednobrankovým vedením.

40:01

Loui Eriksson (Vancouver) je zatím jediným střelcem, který se v tomto zápase dokázal prosadit. Díky jeho přesné ráně z hranice brankoviště vede domácí celek po čtyřiceti minutách hry o jednu branku a má momentálně blíže k výhře.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:40
    Adam Gaudette a jeho zblokovaná střela, domácí ještě pokračují v útočném pásmu.

39:23
    V poklidném tempu se dohrává druhé třetina tohoto velmi dramatického zápasu.

39:00
    To už probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:31
    Elias Pettersson (Vancouver) nedokázal zpracoval přihrávku od spoluhráče, Quinn Hughes (Vancouver) přihrával nepřesně.

38:15
    Elias Pettersson (Vancouver) pálil z dobré pozice, jeho rána končí vedle branky.

37:57
    Nyní se hraje zejména ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme klidnější pasáž hry.

37:14

37:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině, Timo Meier pálil nepřesně, ale i tak musel domácí brankář zasahovat.

36:30
    24:6, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, domácí hokejisté jsou jednoznačně aktivnější.

36:05

35:50
    Canucks hrají aktivně, tlačí se do střeleckých pozic. Tanner Pearson minul branku z bezprostřední blízkosti.

35:15
    Buly před brankou Sharks. Domácí celek hraje nyní aktivně, navíc má k dispozici ještě půlku přesilovky.

35:09
    Jeden z domácích hráčů trefil brankovou konstrukci, vypadá to, že to byl Elias Pettersson, který trefil tyčku.

34:05
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva). Trest odpyká Stefan Noesen.

Hostující trenéři si vyžádali výzvu, zda akci nepředcházelo postavení mimo hru.
    34:05 Loui ERIKSSON - 1:0

34:05
    Z dorážky se prosazuje obranou hostujícího celku neobsazený LOUI ERIKSSON. Tentokrát už brankář Sharks na kotouč nedosáhl. Asistence: Tanner Pearson a Bo Horvat.

33:45
    Quinn Hughes (Vancouver) pálil z dobré pozice před brankou, jeho rána však končí mimo.

33:22
    Joe Thornton (San Jose) a Kevin Labanc (San Jose) kombinovali v útočném pásmu, pokus o střelu byl rychle zblokovaný.

33:00
    Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, na první střelecký úspěch fanoušci v tomto zápase čekají.

32:27
    Brenden Dillon (San Jose) rozehrával od své branky, následně se jeho spoluhráči dostali sice do útočného pásma, ale střela od modré čáry byla zblokovaná.

31:15
    Jake Virtanen (Vancouver) pálil z dobré pozice, jeho projektil kryje připravený brankář San Jose. Vhazovat se tak bude v útočném pásmu domácích.

31:00
    Sledujeme rychlou hru, která se zbytečně nepřerušuje, ani jeden celek se nikam nežene.

30:36
    Nyní se píská zakázané uvolnění proti Canucks. Buly před brankou domácích.

30:16

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Aaron Dell na dvakrát kryje kotouč po střele domácího hráče.

29:50
    Alexander Edler (Vancouver) měl na hokejce vedoucí branku v zápase, jeho dobrá střela se od brankové konstrukce odrazila zpět do hry.

29:34
    Na první branku stále čekáme, střelecky vedou domácí 15:6.

28:55

28:39
    Canucks se dostali při vlastním oslabení do situace dva na jednoho. Tanner Pearson pálil nepřesně z bezprostřední blízkosti.

28:19
    Thatcher Demko kryje další střelecký pokus soupeře, šestý zákrok pro domácího brankáře.

27:33
    Joe Thornton (San Jose) dokázal v obtížné situaci podržet kotouč, ale následná rána od modré čáry byla zblokovaná.

27:12
    Přesilovou hru hraje hostující celek, který má velké problémy s přenesením hry do útočného pásma.

26:55

26:55
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Tanner Pearson – 2 min., sekání).

26:43
    Hosté mají ponechanou výhodu, domácí půjdou do oslabení.

26:27
    Sharks vinou špatné přihrávky přišli o útočné pásmo.

26:11
    Brent Burns pálil od modré čáry, jeho projektil končí vedle branky.

25:56
    Joachim Blichfeld (San Jose) nyní zakončoval a domácí brankář má na svém kontě pátý zákrok.

25:34
    15:4, tak vypadá statistika střel v tomto zápase, domácí hráči jsou v tomto ohledu aktivnější.

25:00
    Sledujeme v úvodu druhé třetiny rychlý hokej, ale ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.

23:53
    Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou Canucks.

23:37
    Timo Meier (San Jose) vedl bleskovou akci svého celku, ale do střelecké pozice se hostující klub nedostal.

23:11
    Elias Pettersson (Vancouver) hledal dobrou přihrávkou Milera, jehož rána z první končí vedle branky.

23:02

22:35
    Tanner Pearson si sjel do předbrankového prostoru, zakončoval, Aaron Dell předvedl dobré přesunutí a kryje střelu soupeře.

22:10
    Bo Horvat (Vancouver) čekal na modré čáře na přihrávku, dostal ji. Domácí celek hraje aktivně, soupeře přehrává v útočném pásmu.

21:04
    Přesilovou hru začali domácí aktivně, Jake Virtanen pálil z dobré pozice, ale brankáře soupeře prostřelit nedokázal. Aaron Dell dobře zasáhl.

21:02
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brenden Dillon – 2 min., vysoká hůl).

20:01

9:3, tak vypadá statistika střel na branku. Domácí celek byl sice aktivnější, ale na první výraznější šanci nebo gólovou ránu v tomto zápase zatím čekáme. Oba týmy jdou do kabin za bezbrankového stavu.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:49
    Ještě jedno vhazování v závěru první třetiny, akce domácích je překažená postavením mimo hru.

19:30
    J. T. Miller vedl útočnou akci svého celku, ale Canucks se stabilněji do útočného pásma nedostali.

19:11
    Tomáš Hertl (San Jose) se dostal v poslední minutě první dvacetiminutovky do střelecké pozice, ale domácího brankáře z dobré pozice prostřelit nedokázal.

18:00
    Adam Gaudette a Brock Boeser se sice dostali do útočného pásma, ale mnoha přihrávkami celou situaci překombinovali.

17:30
    Melker Karlsson rychle vybojoval kotouč ve své třetině a vyhodil jej tak, aby z toho nebyl icing, oba kluby střídají

17:00
    Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, Joel Kellman (San Jose) kombinoval se svými kolegy v útočném pásmu za brankou Canucks, ale pálil nepřesně.

16:10
    Jake Virtanen ani J. T. Miller nedokázali něco kloudného vymyslet v útočném pásmu, následně vinou špatné přihrávky přišli domácí o kotouč.

15:50
    Domácí vyhrály buly v útočném pásmu, následná rána z první postrádala přesnost.

15:41
    Na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme. Alexander Edler (Vancouver) pálil z otočky a jeho projektil kryje celkem snadno domácí brankář. Aaron Dell přerušil hru.

14:52
    postavení mimo hru překazilo další zajímavou možnost domácího celku. Buly ve středním pásmu.

14:42
    Adam Gaudette (Vancouver) se po rychlé akci středem hrací plochy dostal do střelecké pozice, ale tvrdou střelou brankáře neprostřelil.

14:23

12:56
    Tyler Myers (Vancouver) zakončoval situaci tři domácí hráči na jediného obránce, ale jeho projektil končí příliš vysoko. Brankář Sharks zasahovat nemusel.

11:56
    Canucks kombinovali v útočném pásmu, ale vinou špatné přihrávky před branku o třetinu přišli.

11:43
    Bo Horvat (Vancouver) pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.

11:00
    Přesilovou hru hraje domácí celek, který se však nemůže usadit v útočném pásmu, sledujeme klidnější pasáž hry. Canucks se zatím nemohou usadit v útočném pásmu.

10:30
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Brandon Sutter – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Kevin Labanc – 2 min., krosček + 2 min., hrubost).

10:24

09:47
    Po buly ve středním pásmu dostal kotouč domácí celek, který se usadil v útočném pásmu. Po souboji za brankou však o kotouč přišel.

Tomáš Hertl (San Jose) to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se přes domácí obranu dostat nedokázal.

08:50
    Loui Eriksson (Vancouver) byl v útočném pásmu, ale kotouč najít v předbrankovém prostoru nedokázal. Hrát mohou domácí obránci, Sharks otáčí směr hry.

08:32
    Radim Šimek (San Jose) čekal před brankou, pro obránce na neobvyklém místě, pro přihrávku, ale spoluhráči mu kotouč nedokázali předat.

07:30
    Hraje se spíše ve středním pásmu, domácí celek se pokouší hrát aktivně, ale v současné době se mu to příliš nedaří.

06:37
    Joachim Blichfeld (San Jose) se propracoval spolu s Hertlem do útočného pásma, ale výraznější šanci si vypracovat první hostující formace nedokázala.

06:21

06:06
    Erik Karlsson (San Jose) a Melker Karlsson (San Jose) vedli útočnou akci svého celku, ale prosadit se nedokázali.

05:51
    Nyní kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Vancouveru. Melker Karlsson (San Jose) vyhrál vhazování, následná rána postrádala přesnost.

05:01
    Domácí hokejisté zatím na svou výraznější šanci čekají, Brenden Dillon (San Jose) rozehrával od své branky, ale kotouč dostal jen do středního pásma.

04:11
    Jake Virtanen (Vancouver) se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil kryje domácí brankář. Aaron Dell byl připravený a dokázal si poradit.

03:26
    Tyler Myers (Vancouver) rozehrával od své branky, jeho spoluhráči se do útočného pásma dostat nedokázali.

03:04
    Canucks rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí jsme zatím neviděli.

01:10
    Sledujeme nyní klidnější úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí k vidění není.

00:30
    První formace Sharks se dostala do útočného pásma, Tomáš Hertl (San Jose) však zakončoval nepřesně.

00:01

Vancouver Canucks: Demko (Markström) – Q. Hughes, Ch. Tanev, Edler, Stecher, Fantenberg, T. Myers – J. T. Miller, E. Pettersson, Virtanen – Pearson, Horvat, Eriksson – Roussel, Gaudette, Boeser – Motte, Beagle, B. Sutter.

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Vlasic, E. Karlsson, Burns, Dillon, R. Šimek, Ferraro – E. Kane, Hertl, Blichfeld – Goodrow, Sörensen, Marleau – Meier, J. Thornton, Labanc – M. Karlsson, Kellman, Noesen..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Vancouver Canucks odehrál 48 zápasů s bilancí 20-6-4-19 a získal 56 bodů. V tabulce Západní konference je na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál Vancouver tři. Poradil si s Buffalem Sabres 6:3, Minnesotou 4:1 a Arizonou 3:1. Nestačil na Floridu 2:5 a na Winnipeg 0:4.

San Jose Sharks odehráli 49 zápasů s bilancí 15-6-4-24 a získali 46 bodů. V tabulce Západní konference jsou na třinácté pozici. Z posledních pěti zápasů tým prohrál tři. Nestačil na St. Louis Blues 2:3, Arizonu 3:6 a Colorada Avalanche 0:4. Sharks porazili Columbus Blue Jackets 3:1 a Dallas Stars 2:1.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a San Jose Sharks.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 35. Eriksson (Pearson, Horvat), 46. Pearson (Virtanen, Gaudette), 48. Q. Hughes (Roussel, Gaudette), 56. J. T. Miller (Virtanen, E. Pettersson) – 48. Goodrow (E. Karlsson, Suomela)

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Vlasic, E. Karlsson, Burns, Dillon, R. Šimek, Ferraro – E. Kane, Hertl, Blichfeld – Goodrow, Suomela, Marleau – Meier, J. Thornton, Labanc – M. Karlsson, Kellman, Noesen.

Rozhodčí: Skilliter, Nicholson – Murchison, Gibbons

Diváci: 18.786