Kunlun – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 5:2 (kon.) | Ufa – Vladivostok 2:0 (kon.)
Nižněkamsk – Jekatěrinburg 1:2 (0:2 po s.n.) | N.Novgorod – Jaroslavl 3:1 (kon.) | Minsk – Spartak Moskva 4:3 (kon.)
CSKA Moskva – Petrohrad 3:2 (kon.) | Jokerit – Barys 1:5 (kon.) | Viťaz – Omsk 1:2 (2:3 po s.n.)
Dynamo Moskva – Kazaň 0:2 (kon.) | Riga – Soči 1:2 (po pr.)
HC Dinamo Minsk
4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
Spartak Moskva
Úterý 21.01.2020, 17:10 • Minsk Arena, Minsk • KHL

53:23
    Shane Prince dnes hrál vskutku výborně – jen s malou kaňkou. Nyní dostává dvě minuty za zdržování hry a vystřelení puku mimo kluziště.

52:17
    Ještě jedna šance pro hosty. Francis Paré, který předešlé dvě sezony strávil v Jekatěrinburgu, dostává dvě minuty za držení.

41:06
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Roman Dostanko – 2 min., hákování).

36:40
    Olegs Znaroks si ještě vzal trenérskou výzvu, která nebyla úspěšná. Dvě minuty za zdržování hry pro hráčskou lavici Spartakovců. Trest jde odsedět Alex Chochlačov.

30:07
    Denis Kokarev jistě nepotěší Olegse Znarokse, jde ven za hákování.

14:06
    Igor Martynov, střelec první branky Minsku, dostává dvě minuty za držení.

06:31
    Před brankou přišel lehký háček Romana Dostanka na soupeře, který ale sudí viděl a posílá domácího beka na dvě mnuty ven.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 6. Martynov (Spooner, Morrow), 31. Prince (Gragnani, Spooner), 37. Dadonov (Drozdov, Znacharenko), 42. Kitarov – 16. Zubov (I. Višněvskij, Fjodorov), 21. R. Hanzl (Fjodorov, Nikoncev), 53. Daugavinš (Fjodorov, Zubov)

HC Dinamo Minsk: Tolopilo (48. D. Taylor) – Gotovec, Morrow, Dostanko, Znacharenko, Jerjomenko, Gragnani, Denisov – Pavlovič, Dadonov, Kitarov – Martynov, Spooner, Prince – Paré, Pavlenko, Greckij – Děmkov, Stefanovič, A. Kosticyn – Drozdov.
    Spartak Moskva: J. Hudáček (42. Bespalov) – I. Višněvskij, Viklund, D. Višněvskij, Kutějkin, Gončarov, D. Musin, Trišin – Nikoncev, R. Hanzl, Fjodorov – Karsums, Daugavinš, Zubov – Cyplakov, Juňkov, Chochlačov – Arkalov, A. Galimov, Kokarev.

Rozhodčí: Viktor Birin, Pavel Ovčinnikov – Alexander Sadovnikov, Dmitrij Šišlo