David Servis – Písek 2:1 (po pr.) | Tábor – Klatovy 2:3 (kon.) | Kolín – Kobra 4:3 (kon.)
Dvůr Králové n. L. – Mostečtí Lvi 3:2 (2:1 po s.n.) | Bílina – Jablonec n/N 5:4 (kon.) | Vrchlabí – Trutnov 7:0 (kon.)
Děčín – Řisuty 4:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – SHK Hodonín 4:5 (po pr.) | Kopřivnice – Šumperk 2:1 (po pr.)
Val. Meziříčí – Opava 3:2 (2:1 po s.n.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 5:4 (kon.) | China Golden Dragon – Příbram 1:14 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 22.01.2020, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 2. liga skupina Východ • 34. kolo

Domácím se po výhře nad Moravskými Budějovicemi podařilo porazit, sice v prodloužení, lídra tabulky Šumperk, a připsali si tak nejen skalp aktuálně nejlepšího týmu tabulky, ale také cenné 2 body do tabulky. Svou zásluhu na tom mají Adam Daron a Dominik Suchý , jakožto autoři gólů, ale také Patrik Gola a Radim Štěpánek, kteří jim na góly asistovali. Za hosty se prosadil Tomáš Drtil a asistoval mu Jakub Müller.Celý zápas byl velmi vyrovnaný, šance byly na obou stranách, ale v prosloužení se hosté nedostali k žádné šanci, zatím co domácí využili svou třetí šanci. Těmito dvěma body se posunuli na 6. místo se 40 body, ale jejich největší soupeř v boji o play off, Nový Jičín, měl dnes volno, takže má oproti |Kopřivnici zápas k dobru. Na pozici Šumperku se nic nemění, zůstává, a pravděpodobně zůstane až do konce sezony první. (20:15:55)

61:58
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Do úniku se dostal DOMINIK SUCHÝ, kterému přihrál Radim Štěpánek, a ten si v koncovce položil brankáře na led a zakončil do horní části branky. Asistence: Štěpánek.

60:19
    Ondřej Sluštík střílel od mantinelu.

60:01

Ani ve 3. třetině jsme se nedočkali gólu ani na jedné straně a tak se po 60 minutách rozdělí mezi oba týmy bod a o ten bonusový druhý budou bojovat v prodloužení, které se hraje 5 minut a na každé straně hrají 3 hráči a brankář.

60:00

59:39
    Domácí se dostali do útočného pásma.

59:08
    Nebezpečně se blížící puk a za ním hráč Šumperka, brankář Hromada raději podržel puk.