Juventus – AS Řím 3:1 (kon.)
Juventus FC
3:1 (3:0)
AS Řím
Středa 22.01.2020, 20:45 • Allianz Stadium (Torino). • Italský pohár • Čtvrtfinále

Juventus se v boji o finále utká buď s Turínem nebo AC Milán, duel těchto mužstev je na pořadu 28. ledna.

Já děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek večera a dobrou noc. (22:49:19)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 2:5. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:14.

Druhá půle přinesla šance, ale gól nakonec jen jediný, když si Buffon srazil nešťastně na začátku poločasu míč do své brány. Pak ale svůj tým několikrát výbornými zákroky podržel a dokázal, že stále patří k nejlepším gólmanům. Hosté po vstřelené brance vycítili šanci, avšak na italského brankáře si už nepřišli.

90+5

90+4
    Buffon v samém závěru zabránil druhé inkasované brance, když konečky prstů vyškrábl hlavičku protihráče.

90+3
    Pěkný pokus Kolarova, hostující hráč střílel na bližší stranu, kde bylo volné místo, avšak bránu přestřelil.

90+2
    Taktika vyšla a na konci druhé minuty nastavení může Buffon rozehrát.

90+1
    Rugani zůstává ležet na trávníku, hra je přerušena.

90
    Nastavují se ještě tři minuty.

88
    Buffon chtěl pohlídal míč v cestě za postranní lajnu, to se mu nepovedlo a italský brankář musel hodně rychle zpátky do své svatyně. Žádné nebezpečí však nevzniklo.

87
    Hosté se ještě snaží, ale další jejich útok zastavila pozorná obrana domácího celku a usnadnila Buffonovi práci.

85
    Stará dáma drží balón u soupeřova pokutového území a šetří cenný čas.

84
    C. Ronaldo byl blízko druhému zásahu, avšak jeho střela bez přípravy proletěla vedle bližší tyče.

81
    Pellegrini to zkusil z dálky, avšak mířil hodně vysoko nad břevno.

80
    Žlutou kartu dostává Matuidi (Juventus FC).

80
    Děj hry zůstává stejný, celek z hlavního města se snaží útočit, avšak naráží na pevnou obranou hráz protivníka.