Jekatěrinburg – Čeljabinsk 4:1 (kon.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 0:3 (kon.) | Kazaň – Ufa 3:2 (2:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – Viťaz 3:1 (kon.) | Jokerit – Vladivostok 4:3 (po pr.) | Omsk – Soči 5:2 (kon.)
Petrohrad – Barys 7:4 (kon.) | Spartak Moskva – Čerepovec 3:0 (kon.)
Jokerit Helsinky
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
Admiral Vladivostok
Čtvrtek 23.01.2020, 17:30 • Hartwall Arena • KHL

Československá stopa v zápase
    David Sklenička (Jokerit) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:31
    Martin Bakoš (Vladivostok) 0+1, 3 střely, čas na ledě 21:57 (20:08:30)

Střely 41:23
    Trestné minuty 6:8
    Hity 11:12
    Zblokované střely 7:7

Jokerit Helsinky v zápase třikrát prohrával, třikrát v základní hrací době dokázal vyrovnat, za což získal bod. Domácí Helsinky vybojovaly i ten bonusový bod, v prodloužení rozhodl Sami Lepistö. Jeho branka je vítězná. Admiral třikrát v zápase vedl a získal pouze bod.

63:25 Sami LEPISTÖ - 4:3

63:25
    Jokerit právě vstřelil branku!
    Na nájezdy nedojde, je rozhodnuto. Po výborné přihrávce spoluhráče dostal kotouč snadno nasměrováním hokejky dostat za brankovou čáru SAMI LEPISTÖ. Asistence: Brian O'Neill.

63:15
    Henrik Haapala (Jokerit) si vybruslil před branku a dostal se do střelecké pozice, kotouč kryje Anton Krasotkin.

62:41
    Sledujeme klidnější hru, ani jeden celek se vyloženě do šancí nedostává. Hraje se opatrně.

62:15
    Oba týmy střídají, domácí rozehrávají od své branky.

62:00
    Nyní sledujeme hru čtyři na čtyři do prvního přerušení.

61:48
    Domácí celek hraje v plném počtu.

61:40
    Na výraznější šanci v prodloužení čekáme.

60:53
    Jeden z hostujících hráčů trefil obránce, Tommi Kivistö zblokoval pokus, a pak puk vyhodil.

60:20
    Janis Kalninš podržel kotouč, po střele Martina Bakoše je přerušená hra, buly v útočném pásmu Admiralu.

60:01
    Utkání pokračuje prodloužením.

60:01

Ve všech třech třetinách se vždy domácí i hosté dokázaly oba týmy prosadit jednou, což znamená, že uvidíme prodloužení za stavu 3:3.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 15. M. Niemi (Savinainen, Lepistö), 28. Regin (Eronen, O'Neill), 60. Lepistö (Kontiola, Regin), 64. Lepistö (O'Neill) – 14. Lomako (Silajev, Korosteljov), 24. Silajev (Korosteljov), 49. Ljungh (Bakoš, Vicharev)

Jokerit Helsinky: Kalninš (A. Niemi) – Lehtonen, D. Sklenička, Lepistö, Lööv, Kivistö, Eronen – Joensuu, O'Neill, Regin – Haapala, Kontiola, Nicklas Jensen – Moses, Savinainen, M. Niemi – Oksanen, Anttila, Pihlström – Halme.
    Admiral Vladivostok: Krasotkin (Truškov) – Almqvist, Ugolnikov, Kozlovskij, Miščenko, A. Osipov, Bobrjašov, Ostrovskij – Ljungh, Vicharev, Bakoš – Pilipenko, J. Petrov, V. Butuzov – Glazačev, V. Strelcov, K. Voronin – Lisin, Silajev, Lomako – Korosteljov.

Rozhodčí: Sergejev, Judakov – Zacharenkov, Ivanov