2:1 (1:0)
Watford FC
Čtvrtek 23.01.2020, 20:45 • Prenton Park, Birkenhead • FA Cup • 3. kolo

117
    Nevšední střídání, ale Tranmere prostě potřebuje hrát na čas. Odchází fotbalista, který naskočil až v 65. minutě druhého poločasu a zatím má na kontě rozdílový gól, Mullin. Nahradil ho Payne.

109
    Taktické střídání domácího celku. Blackett-Taylor má splněno, nahradí jej Woods.

106
    Okamžitá reakce Watfordu, Quina odchází výměnou za Wise.

103
    Také Micky Mellon posílá na hřiště nový vítr. Gilmour nahradí značně znaveného Dannse.

99
    Hosté občerstvují záložní řadu. Bennetts vystřídá na hrací ploše Hungba.

81
    Na hřiště přichází dvacetiletý mladík Dalby, který nahradí Pedra. Ten se mohl zapsat do střelecké listiny na počátku druhé půle, jenže ve velké šanci ho vychytal domácí brankář.

65
    Ferrier nakonec nemůže pro zranění pokračovat. Střídá ho Mullin, který dával gól z penalty v 87. minutě posledního zápasu.

46
    Watford posílá hned na startu druhé půle na hřiště mladou krev. Kaylen Hinds nahradil nigerijského technika Dele-Bashiru.