Nice – Rennes 1:1 (kon.)
OGC Nice
1:1 (0:0)
Stade Rennes
Pátek 24.01.2020, 20:45 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 21. kolo

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (22:53:01)

Čekali jsme vyrovnaný zápas a ten také přišel. V první půli kralovalo Nice, které svého soupeře jen velmi střídmě pouštělo na vlastní obrannou část hřiště, přesto svou převahu dokázalo využít až v 48. minutě, kdy se po přízemním centru před brankou nehlídán objevil Dolberg. Prakticky od tohoto momentu se však všechno podstatné začalo odehrávat na druhé straně barikády. Rennes prokázalo svou kvalitu, tlačilo se mnohem častěji do koncovky, a třebaže vzdušné kombinace dlouho nevycházely, nakonec se jedna skutečně ujala. V 81. minutě balón propadnul k Taitovi a ten svým volejem určil konečný stav zápasu. OGC zremizovalo s Rennes na vlastním stadionu 1:1 a díky lepšímu skóre poskočilo na 10. pozici před Angers, jehož fotbalisté však budou 21. kolo Ligue 1 teprve hrát. Rennes momentálně patří na 3. místě pětibodový náskok před Nantes a sešupu tabulkou se tak obávat nemusí.

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 10:12. Rohy: 9:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:14.

90+6

90+5
    Raphinha poslal příliš prudký pas. Poté rozhodčí ukončil zápas.

90+5
    Hraje se už poslední minuta nastavení, balón tentokrát drží Stade Rennes.

90+4
    Po hlavičkovém souboji u středového kruhu padá Dolberg. Pokračuje se ve hře a domácí snaha přichází znovu vniveč.

90+3
    Postupná kombinace, ovšem Brazaův pas nevyšel.

90+1
    Z pravé strany centroval Melou, jeho pokus doslova zalehl Gnagnon. Stejný hráč pak pálil znovu z pravé strany, našel ale pouze boční sít Mendyho svatyně.

90+1
    První pokus v pětiminutovém nastavení skončil ve zdi.

90
    Teď už se ovšem píská a nabízí se možná největší šance pro Nice ještě odskočit na rozdíl jediného gólu. Cyprien si chystá míč na značku 25 metrů.

89
    Další snaha domácích končí jen autovým vhazováním. Složitý, ale čistý souboj ustál Dolberg.

88
    Domácí cítí svou šanci na tři body viset ve vzduchu. Otázkou zůstává, kolik zbývá sil.

86
    Chvíli poté přichází repete s velmi podobným efektem. Skákavý balón neměl patřičnou rychlost.

86
    Cyprien dalekonosnou ranou příliš nezaměstnal Mendyho.

84
    Únás toho dnes opravdu hodně naběhal, a proto je stažen ze hřiště. Na poslední minuty ho vystřídá Burner.
    81. Flavien TAIT - 1:1

81
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Hosté se nakonec dočkali. Po výrazném tlaku, kdy mačkali svého soupeře jako citrón, se do šestnáctky dostal další centr, tentokrát z kopačky Gboha. Niang hlavičkový souboj nedokázal vyhrát, zbavil však FLAVIENA TAITA veškerých strážců. Ten už pak ze středu pokutového území neměl problém zakončit podél těla brankáře. Máme srovnáno.

80
    Hosté reklamují faul Danteho. Rozhodčí však rázně kroutí hlavou a míč má znovu Benítez.