Nitra – Trenčín 1:5 (kon.) | Detva – Košice 4:2 (kon.) | Poprad – Banská Bystrica 4:2 (kon.)
Nové Zámky – Miskolc 10:2 (kon.) | HC Slovan – Michalovce 3:0 (kon.) | MAC Budapešť – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.)
HC SLOVAN Bratislava
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 24.01.2020, 18:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Tipos Extraliga (SR) • 43. kolo

Aj tretia tretina priniesla jeden gól a tiež do siete hostí, keď efektne zakončil Zigo. Michalovce predviedli sympatický výkon, vypracovali si aj pekné šance, no v tretej tretine už hrali odovzdane, Slovan ich k ničomu nepustil a tri body si postrážil. Brustovi patrí gratulácia k shut-outu. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 5:6, celkom 25:23. Dobrú noc z Bratislavy všetkým želá Vladimír Korduliak. (20:46:23)

59:14
    Puk pri vonkajšom oblúku svojej bránky Surák radšej schoval pod svoju rukavicu.

58:19
    Slovan drží súpera na dištanc od Brusta a s výsledkom hostia dnes už asi nič neurobia.

56:33
    Slovan Bratislava dal gól!
    TOMÁŠ ZIGO z pravej strany v akcii z vnútornej strany kruhu poslal puk do vrchných partií hosťujúcej bránky. Asistencie: Jindřich Abdul a Radovan Puliš.

56:08
    Ťavoda príklepom od modrej poslal puk na bránku domácich, Brust pravým betónom späť do hry a Slovan pôjde do akcie.

54:08
    Trochu nepresností a to na oboch stranách, puk skončil teraz na tribúne. Slovan sa snaží hrať čo najďalej od svojej bránky, hostia naopak v snahe dostať domácich pod tlak.

52:29
    Hra sa nám začala kúskovať, ofsajd domácich.

51:44
    Nahodený puk na bránku domácich a hokejka Brusta puk usmernila na ochrannú sieť, vhadzujeme po pravej ruke brankára domácich.

50:27
    Zakázané uvoľnenie v podaní domácich, vhadzujeme po ľavej ruke Brusta.

50:06
    Giľák a jeho puk z ľavého kruhu defenzíva domácich upratala na ochrannú sieť.

49:29
    Zakázané uvoľnenie hostí, ktorí tak striedať nemôžu, vhadzujeme po ľavej ruke Suráka.

48:36
    Domáci v plnom počte, Michalovce sa kontaktným gólom do hry vrátiť nedokázali.

47:51
    Pukka pekne vystrelil od modrej z jej stredu, puk smeroval pod brvno, Brust ho poslal späť do hry a zmenu skóre nepripustil.

47:06
    Michalovce zamkli domácich v pásme, Lalancette z ľavého kruhu našiel pukom po ľade pred bránkou Mašlonku, ktorý pohotovo zakončil, Brust ho však vychytal.

46:03
    Hostia v plnom počte a začínajú svoju presilovú hru.

44:36
    Basaraba si nepostrážil svoju hokejku a za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou inkasuje trest v trvaní štyroch minút. Hráme štyria proti štyrom a potom presilovka hostí.