Norsko – Chorvatsko 28:29 (kon.) | Španělsko – Slovinsko 34:32 (kon.)
Slovinsko
Pátek 24.01.2020, 20:30Mistrovství Evropy mužů • Semifinále

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (22:17:53)

Španělsko – Slovinsko 34:32 (20:15)
    Nejvíce branek: Dujshebaev 6, Gomez Abello 5, Entrerríos 5 – Janc 8, Dolenec 6, Blagotinšek 5. Sedmimetrové hody: 0 – 0. Vyloučení: 0:2.

Španělé si tak ve finále zahrají v neděli s Chorvatskem, zatímco Slovinci vyzvou v souboji o bronz Norsko už v sobotu.

Je konec! Španělsko nakonec v dramatickém semifinále poráží Slovinsko výsledkem 34:32 a postupuje do finále evropského šampionátu! Španělé si během dnešního souboje vytvořili náskok pěti branek, jenže Dolenec ve druhé půli táhl Slovinsko za vyrovnáním. Nakonec se Slovinci dotáhli na rozdíl jediné branky, jenže Dujshebaev v závěrečné minutě potvrdil postup Španělska.

Konec zápasu. (34:32)
    60
    Je hotovo! Dujshebaev se trefil ze střední vzdálenosti a zajistil své zemi finále! (34:32)

60
    Španělé si šestnáct sekund před koncem dnešního duelu vybojovali ještě pokračující rozehrávku. (33:32)
    59
    A už je to jen o jeden gól! Dělovkou pod břevno dramatizuje závěrečné sekundy Dolenec. (33:32)
    59
    Zarabec na opačné straně ihned snížil na rozdíl dvou branek. (33:31)
    58
    Dujshebaev se prosmýkl mezi obránce a v pádu navýšil vedení svého celku. (33:30)

58
    Slovinský brankář teď sice vytáhl skvělý zákrok, ale rozhodčí viděl faul a Španělsko zůstává u míče. (32:30)
    58
    Cehte po dalším rychlém brejku snižuje na rozdíl dvou branek! Ještě to bude velké drama! (32:30)
    57
    Cingesar si naběhl na přihrávku za obranu a krásným zakončením přehodil brankáře. (32:29)

56
    Guardiola se skvěle vrátil na vlastní polovinu, kde zastavil prudkou přihrávku. Španělé už pomalu začínají slavit. (32:28)
    55
    Na opačné straně z bleskového brejku snížil Dolenec. Slovinci to ale budou mít těžké. (32:28)
    54
    Španělé znovu odskakují na rozdíl pěti branek. Krásnou střelou se prosadil Dujshebaev. (32:27)
    53
    Španělé se ihned po inkasované brance vydali dopředu a Guardiola trefil prázdnou svatyni. (31:27)
    53
    Gól vstřelil tým Slovinsko (Borut Mačkovšek). (30:27)
    52
    Španělsko se dočkalo své třicáté branky v dnešním souboji. Postaral se o ni Dujshebaev. (30:26)