Marseille – Angers 0:0 (kon.) | Brest – Amiens 2:1 (kon.) | Monaco – Štrasburk 1:3 (kon.)
Montpellier – Dijon 2:1 (kon.) | Remeš – Méty 0:1 (kon.) | Saint-Étienne – Nîmes 2:1 (kon.)
Montpellier HSC
2:1 (0:0)
Dijon FCO
Sobota 25.01.2020, 20:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 21. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:03:24)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 11:4. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:15.

Utkání je u konce a domácí tým se může začít radovat z výhry a tří bodů. Druhý poločas přinesl rozhodně aktivnější fotbal a také tři góly. Důležitým okamžikem byla 54. minuta, kdy byl vyloučen hostující Chouiar a o minutu později se z přímého kopu trefil Florent Mollet. Na dvoubrankový rozdíl upravil v 63. minutě Andy Delort a vypadalo to jasně. Jenže v 76. minutě snížil Mama Baldé a Dijon zahájil snahu o srovnání. Další šance už ale gól nepřinesly a zápas tak skončil výsledkem 2:1.

90+4

90+4
    Signál nevyšel podle představ, rána skončila vysoko nad. A i když byla tečována, roh se už kopat nebude.

90+3
    No a po faulu na Baldého dostávají hosté ještě jednu možnost přímého kopu. A není to vůbec špatná pozice.

90+2
    Gomis u míče, pospíchá s rozehrávkou, žene spoluhráče k pokutovému území.

90+1
    Faul na Mangu, ten byl domácím hráčem stažen za dres k zemi.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

89
    Dlouhé nákopy zvládají hosté odvracet, zároveň se ale sami nemohou dostat k útočení.

88
    Na druhé straně to z dálky zkoušel Cádiz, jeho rána však skončila na tribuně za Rullim.

87
    Slaboučká střela zpoza pokutového území sice Gomise nepřekvapila, domácím ale hra u soupeřovy branky maximálně vyhovuje.

86
    Další míč před Gomise, tentokrát si brankář Dijonu poradil včasným vyběhnutím a jistým zákrokem.

85
    Delort pokoušel patičku na nabíhajícího spoluhráče, pohotový obranný zákrok ale znamenal malou domů na Gomise a následný odkop.

84
    Dijon u míče, sledujeme postupnou rozehrávku u středového kruhu.

83
    Delort ve spolupráci s Labordem předvedl kombinaci u pokutového území, o zakončení se pak postaral druhý jmenovaný. Mířil však vysoko nad.

82
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Didier Ndong, přichází Bryan Soumaré.

81
    Hosté chystají závěrečné střídání, ze hry půjde Ndong, který také už pospíchá ke střídačce.