Ufa – Barys 5:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Kazaň 2:3 (kon.) | Jokerit – Kunlun 4:3 (kon.)
Spartak Moskva – Čeljabinsk 4:0 (kon.) | Minsk – Čerepovec 1:3 (kon.) | Viťaz – Jaroslavl 2:5 (kon.)
Riga – Vladivostok 1:2 (1:2 po s.n.)
SK Horácká Slavia Třebíč
5:3 (1:0, 2:1, 2:2)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 25.01.2020, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga - o účast v předkole • 15. kolo
    59:41 Adam DLOUHÝ - 5:3

59:41
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    Velká chyba Lukáše Horta na modré čáře vyslala do samostatného úniku ADAMA DLOUHÉHO, který procedil puk mezi betony Pavla Jekela.

58:50
    Za zbytečnou šarvátku je ještě do konce zápasu vyloučen benátecký David Aubrecht.
    57:39 Adam DLOUHÝ - 5:2

57:39
    Přesilovka je využita. V prostoru brankoviště se nejlépe zorientoval ADAM DLOUHÝ: Asistence:Adam Měchura

56:46
    Ještě jedna přesilovka pro Benátky. Matěj Psota podrazil soupeře a je vyloučen na dvě minuty
    52:24 Lukáš NEDVÍDEK - 5:1

52:24
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Třebíč vyhrála buly. Puk se dostal na modrou čáru l LUKÁŠI NEDVÍDKOVI a ten nechytatelnou bombou zvyšuje na 5:1. Asistence: Šimon Szathmáry, Martin Šťovíček.
    49:08 Ondřej MALEC - 4:1

49:08
    ONDŘEJ MALEC šikovně tečuje nahození od modré a je to 4:1!

46:10
    Vyloučen je hráč Benátek Michal Drábek n dvě minuty

42:59
    Michal Vodný hodně zbytečně fauluje hostujícího útočníka a míří na trestnou lavici.

37:28
    Chrtek byl před Jekelem ve velké šanci! Ten máchl svou lapačkou a útočníka hostí vychytal.

36:53
    Třebíči dlouhá přesilovka moc nevydržela. Jan Václavek putuje na trestnou lavici na dvě minuty. Provinil se nedovoleným bráněním.

35:40
    Radek Duda je vyloučen do konce zápasu za nesportovní chování.

32:24
    Benátky snižují! První střelu ještě Jekel vyrazil betonem. Na brankovišti byl ale důrazný DAVID AUBRECHT, který snižuje na 1:3 Asistence: Petr Wiencek, Adam Měchura.
    32:24 David AUBRECHT - 3:1

29:43
    Nedvídek mohl přidat čtvrtou branku! Už už se zdálo, že bude dorážet do odkryté branky, jenže na poslední chvíli mu hůl do gólové střely vložil David Aubrecht. Skóre se tak nemění,

28:00
    Další vyloučení. Teď se víc fauluje než hraje. Radek Duda odchází na dvě minuty za sekání.

25:44
    Filip Kovář je také potrestán trestem do konce zápasu,

25:44
    Tadeáš Král je vyloučen do konce utkání za hrubost.

25:44
    Velká bitka! Benátky teď nezvládají nepříznivý průběh utkání. Filip Kovář vyzval na bitku Tadeáše Krále, jenže se zlou se potázal. Třebíčský útočník doslova knokautoval svého soupeře.

24:29
    Vyloučení Benátek Na trestnou lavici putuje Vojtěch Jiruš za hákování.
    21:50 Martin ŠŤOVÍČEK - 3:0

21:50
    A je to 3:0! Michal Vodný přenechal puk za sebe, kde číhal MARTIN ŠŤOVÍČEK, který krásnou ránou do levého horního rohu nedal Matěji Žajdlíkovi šanci.Asistence: Michal Vodný
    21:18 Jan VÁCLAVEK - 2:0

21:18
    Bleskový vstup Třebíče do 2, periody! Karel Nedbal vypálil od modré, jeho rýnu Žajdlík vyrazil pouze před sebe,kde ho pohotově dorazil do branky nikým nehlídaný JAN VÁCLAVEK. Asistence: Karel Nedbal.

20:00
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Lukáš Nedvídek – 2 min., hrubost).

20:00
    Po skončení první periody se dostali do šarvátky Nedvídek s Dudou, oba jsou vyloučeni na dvě minuty za hrubost.
    19:33 Matěj PSOTA - 1:0

19:33
    Je tu první gól zápasu! Bittner s Kratochvílem jeli do přečíslení 2/1. To ale nevyřešili ideálně a tak z šance nic nebylo. K odraženému puku se ale dostal MATĚJ PSOTA a se štěstím ho zasunul za dezorientovaného Žajdlíka. Asistence: Petr Kratochvíl, Ladislav Bittner.

17:11
    Je po přesilovce. Michal Vodný se provinil nedovoleným bráněním a míří na trestnou lavici.

15:14
    První přesilovku zápasu má Třebíč. Vyloučen je benátecký Chrtek na dvě minuty za hákování.

12:39
    Šťovíček vybídl krásnou zadovkou ke skórování Nedvídka. Třebíčský forvard byl mezi kruhy úplně sám, avšak zařízení svou střelou minul.

05:14
    Josef Podlaha vybojoval skvěle kotouč. Pak jej nabídl na kruh Ondřeji Malcovi, který se tak dostal do obrovské šance, jenže třebíčský útočník puk nezpracoval, takže z šance nebylo nic.

03:47
    Drábek vlétl do útočné třetiny jako uragán, načež pálil z vrcholu kruhu. Jekel jeho ránu příklepem ztlumil ve svém náručí.

Pavel Mandát

Branky a nahrávky: 20. Psota (Bittner, P. Kratochvíl), 22. Václavek (Nedbal), 22. Šťovíček (Vodný), 50. Malec, 53. Nedvídek (Szathmáry, Šťovíček) – 33. Aubrecht (Wiencek, Měchura), 58. A. Dlouhý (Měchura), 60. A. Dlouhý

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Szathmáry, Furch, Padrnos, Nedbal, Jenáček, Hort – Vodný, Nedvídek, Šťovíček – Psota, Bittner, P. Kratochvíl – Michálek, Václavek, Ferda – Malec, Tadeáš Král, Podlaha – Havlát.
    HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Hrstka) – Kolmann, Kovář, Žůrek, Buchtela, Bukač, Aubrecht, Hampl – D. Špaček, A. Dlouhý, Jiruš – Drábek, Chrtek, R. Duda – Wiencek, Měchura, Šafařovský – Šeliga, Strnad, Žemba.