Olomouc – Karabach 3:1 (kon.) | Žižkov – Dukla Praha 1:2 (kon.) | Zlín – Líšeň 0:1 (kon.)
Drava Ptuj – Vyšehrad 2:1 (kon.) | Brozany – Varnsdorf 0:3 (kon.) | Liberec – Pardubice 1:1 (kon.)
Slovácko – Uničov 1:2 (kon.) | Sparta – Ústí n. L. 1:0 (kon.) | Vítkovice – Frýdek-Místek 6:2 (kon.)
Opava – Tychy 1:2 (kon.) | Chrudim – Velvary 3:1 (kon.) | Vltavín – Příbram 0:4 (kon.)
Slavia – Č. Budějovice 3:3 (kon.) | Živanice – Vlašim 0:6 (kon.) | Teplice – Zabrze 0:2 (kon.)

Uničov právě vstřelil branku!
    JAN AMBROZEK nakonec posílá hosty překvapivě do vedení po rozehrání, když jeho střelu pravděpodobně podcenil brankář Porcal a balon zapadl k tyči.

90
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    PAVEL DVOŘÁK vyrovnává stav zápasu na 1:1 proměněnou penaltou, když poslal balon do středu branky.

88
    Slovácko bude kopat pokutový kop po faulu brankáře Uvízla na Kalabišku.

87
    Do konce zápasu chybí tři minuty, podaří se Slovácku aspoň vyrovnat, nebo si třetiligový celek připíše cenný skalp prvoligisty?

84
    Juroška byl na pravé straně zcela volný a odcentroval, Kalabiškovi chybělo k míči pár kroků, aby jej zasáhl.

78
    Slovácko mohlo vyrovnat! Hostující hráč nechtěně zpracoval míč Divíškovi, který centrem našel Kohúta, který však z malého vápna nedokázal prostřelit Uvízla.

75
    V pokutovém území Uničova zatím krajuje brankář Uvízl, který stahuje jeden centr za druhým.

73
    Kalabiška dostal míč na dlouhou nohu a od rohového praporku odcentroval, Uvízl vyrazil z branky po míči a nadvakrát jej chytil.

72
    Divíšek centroval z levé strany přesně na hlavu Vechety, který hlavičkoval těsně nad branku.

71
    I na druhé straně Uničov kopal rohový kop, míč ze vzduchu stáhl brankář Porcal.

69
    Modrobílí si vytvořili územní převahu, zahrával rohový kop Havlík, k ohrožení branky se však nedostali.

67
    Nyní se Slovácko dostalo na dostřel branky Uvízla, jehož kvality prověřil ránou Havlík.

63
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Vasiljev, přichází Kohút.

61
    Třetiligový Uničov jde do překvapivého vedení. PATRIK STRNAD šel sám na brankáře Porcala, udělal mu kličku a v pohodě bylo dopravil do sítě.

60
    Kalabiška po centru Jurošky střílel bez přípravy a orazítkoval z vrchní strany břevno.

55
    Druhá půle kopíruje tu první, Slovácko ma sice více míč na svých kopačkách, ale v útočné fázi se zatím nedokáže prosadit.

53
    Bača se dostal do šance a také rozvlnil jen boční síť.

48
    Do první šance se dostal vše druhé půli Kalabiška, ale jen poslal míč do boční sítě.

Tomáš Kučera

Branky: 90. Dvořák (pen.) – 61. Strnad, 90. Ambrozek

1.FC Slovácko: 1. poločas: Trmal – Kadlec, Vasiljev, Mareček, Petržela, Navrátil, Kohút, Sadílek, Dijinari, Reinberk, Šimko
    2. poločas: Porcal – Juroška, Šimko, Dijinari, Divíšek, Dvořák, Mareček, Havlík, Kalabiška, Vecheta, Vasiljev

SK Uničov: Uvízl – Purzitidis, Bala, Svoboda, Ambrozek, Komenda, Vasiljev, Krayzel, Krč, Strnad, Můčka
    Náhradníci: Vejvoda, Vichta, Bača, Červený