Banská Bystrica – Košice 2:1 (1:0 po s.n.) | Zvolen – MAC Budapešť 8:6 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Nitra 0:2 (kon.)
Trenčín – Nové Zámky 2:1 (po pr.) | HC Slovan – Miskolc 2:1 (kon.) | Michalovce – Poprad 2:1 (kon.)
HC SLOVAN Bratislava
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
sk Neděle 26.01.2020, 17:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Tipos Extraliga (SR) • 44. kolo

V tretej tretine sme už gól nevideli a Slovan tak zvíťazil tesným výsledkom a do ligovej tabuľka si zapíše tri body. Hostia bojovali a snažili sa o zisk bodu, defenzíva domácich na čele s Brustom im to nedovolila. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 6:9, celkom 29:31, pekný večer z Bratislavy želá všetkým Vladimír Korduliak. (19:22:07)

59:52
    Magosi pekne vystrelil spred bránkoviska, Brust puk chytil do lapačky, vypadol mu z nej, no defenzíva domácich ho na chvíľu upratala.

59:46
    Adorján na striedačke, power-play hostí.

59:31
    Meszárošov puk z ľavého kruhu Adorján kryje na svojej hrudi.

59:24
    Abdul potiahol puk vpred a za podrazenie dostal dve minúty Vandane, presilovka pre Slovan.

58:41
    Zakázané uvoľnenie domácich, Adorján na striedačke, DVTK hrá power-play bez brankára.

58:13
    DVTK pokazil akciu a vyrobil zakázané uvoľnenie, hra sa sťahuje pred Adorjána.

57:55
    Oddychový čas hostí, ktorí mobilizujú sily na záver tretej tretiny.

57:38
    Spoza bránky Adorjána začína jedna z posledných akcií dnešného predstavenia.

56:43
    Hostia v plnom počte, Matoušek v závere presilovky z medzikružia minul cieľ.

55:21
    Domáci v plnom počte a začína presilovka s výhodou jedného muža v poli.

54:43
    Trest pre hráčsku lavičku hostí, príliš veľa korčuliarov na ľade, sily na ľadovej ploche sa nám vyrovnajú.

54:31
    Až teraz poslal Slovan puk von z pásma, Brust bol bez práce, hostia síce držali puk na hokejkách, bez strely na bránku domácich.

53:21
    St. Pierre na buly nie a nie dať hokejku na ľad a tak to má celkom správne za dve minúty, zdržiavanie hry a presilovka pre hostí.

51:52
    Galanisz vystrelil z ľavej strany od mantinelu od kruhu, Brust puk poľahky zneškodnil cez hokejku vo svojej rukavici.

50:48
    Kytnár v akcii, po prechode modrou z medzikružia spoza obrancu vystrelil zápästím, Adorján v pokľaku puk kryje do náručia.

49:50
    Beauvillier z pravej strany poslal puk do bránkoviska, Galanisz sa k zakončeniu nedostal, Brust puk umne schoval vo svojej lapačke.