Justine Kishová (USA) - Lucie Pudilová (CZE) | Vítěz: Justine Kishová (na body) (kon.) |
Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Pokljuka | Vítěz: Q. Fillon Maillet (FRA) (kon.) | | | Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Pokljuka | Vítěz: H. Öbergová (SWE) (kon.) |
SuperG žen, Bansko | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Kitzbühel | Vítěz: L. Braathen (NOR) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Kitzbühel | Vítěz: D. Yule (SUI) (kon.) |
Muži HS140, Zakopané | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Oberstdorf | Vítěz: N. Něprjajevová (RUS), J. Klaebo (NOR) (kon.) |
Skoky HS140, Oberstdorf | Vítěz: J.L. Oftebro (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Oberstdorf | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - skoky HS140, Oberstdorf
Vítěz: J.L. Oftebro (NOR)
Jan Vojkůvka
Pořadí
1. Jens Luuras Oftebro (NOR)
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:08
3. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:31
4. Espen Bjørnstad (NOR) +0:42
5. Akito Watabe (JPN) +0:48
6. Manuel Faisst (GER) +1:02
7. Einar Luraas Oftebro (NOR) +1:04
8. Bernhard Gruber (AUT) +1:06
9. Martin Fritz (AUT) +1:07
10. Kristjan Ilves (EST) +1:09
11. Hideaki Nagai (JPN) +1:10
12. Laurent Muhlethaler (FRA) +1:16
13. Szczepan Kupczak (POL) +1:21
14. Jörgen Graabak (NOR) +1:25
15. Rjota Jamamoto (JPN) +1:32
16. Fabian Riessle (GER) +1:35
17. Jošito Watabe (JPN) +1:38
18. Magnus Krog (NOR) +1:54
19. Johannes Lamparter (AUT) +1:55
20. Martin Hahn (GER) +2:03
21. Lukas Klapfer (AUT) +2:04
22. Espen Andersen (NOR) +2:05
23. Ilkka Herola (FIN) +2:08
24. Antoine Gerard (FRA) +2:14
25. Philipp Orter (AUT) +2:18
26. Thomas Jöbstl (AUT) +2:23
27. Kasper Moen Flatla (NOR) +2:31
28. Lukas Greiderer (AUT) +2:37
29. Terence Weber (GER) +2:38
30. Jan Vytrval (CZE) +2:39
43. Petr Šablatura (CZE) +4:23
Startovní listina
1. Martin Hahn (GER)
2. David Mach (GER)
3. Nathaniel Mah (CAN)
4. Če-un Pak (KOR)
5. Petr Šablatura (CZE)
6. Jasper Good (USA)
7. Jared Shumate (USA)
8. Alexander Pašajev (RUS)
9. Lukas Runggaldier (ITA)
10. Raffaele Buzzi (ITA)
11. Wojciech Marusarz (POL)
12. Ben Loomis (USA)
13. Jan Vytrval (CZE)
14. Kristjan Ilves (EST)
15. Szczepan Kupczak (POL)
16. Laurent Muhlethaler (FRA)
17. Ondřej Pažout (CZE)
18. Magnus Krog (NOR)
19. Bernhard Gruber (AUT)
20. Eero Hirvonen (FIN)
21. Hideaki Nagai (JPN)
22. Go Jamamoto (JPN)
23. Kasper Moen Flatla (NOR)
24. Julian Schmid (GER)
25. Johannes Lamparter (AUT)
26. Jošito Watabe (JPN)
27. Antoine Gerard (FRA)
28. Rjota Jamamoto (JPN)
29. Einar Luraas Oftebro (NOR)
30. Johannes Rydzek (GER)
31. Alessandro Pittin (ITA)
32. Lukas Klapfer (AUT)
33. Terence Weber (GER)
34. Philipp Orter (AUT)
35. Espen Andersen (NOR)
36. Akito Watabe (JPN)
37. Samuel Costa (ITA)
38. Thomas Jöbstl (AUT)
39. Martin Fritz (AUT)
40. Manuel Faisst (GER)
41. Lukas Greiderer (AUT)
42. Ilkka Herola (FIN)
43. Franz-Josef Rehrl (AUT)
44. Eric Frenzel (GER)
45. Espen Bjørnstad (NOR)
46. Fabian Riessle (GER)
47. Jens Luuras Oftebro (NOR)
48. Jörgen Graabak (NOR)
49. Vincenz Geiger (GER)
50. Jarl Magnus Riiber (NOR)
1. Jens Luuras Oftebro (NOR)
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:08
3. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:31
4. Espen Bjørnstad (NOR) +0:42
5. Akito Watabe (JPN) +0:48
6. Manuel Faisst (GER) +1:02
7. Einar Luraas Oftebro (NOR) +1:04
8. Bernhard Gruber (AUT) +1:06
9. Martin Fritz (AUT) +1:07
10. Kristjan Ilves (EST) +1:09
11. Hideaki Nagai (JPN) +1:10
12. Laurent Muhlethaler (FRA) +1:16
13. Szczepan Kupczak (POL) +1:21
14. Jörgen Graabak (NOR) +1:25
15. Rjota Jamamoto (JPN) +1:32
16. Fabian Riessle (GER) +1:35
17. Jošito Watabe (JPN) +1:38
18. Magnus Krog (NOR) +1:54
19. Johannes Lamparter (AUT) +1:55
20. Martin Hahn (GER) +2:03
21. Lukas Klapfer (AUT) +2:04
22. Espen Andersen (NOR) +2:05
23. Ilkka Herola (FIN) +2:08
24. Antoine Gerard (FRA) +2:14
25. Philipp Orter (AUT) +2:18
26. Thomas Jöbstl (AUT) +2:23
27. Kasper Moen Flatla (NOR) +2:31
28. Lukas Greiderer (AUT) +2:37
29. Terence Weber (GER) +2:38
30. Jan Vytrval (CZE) +2:39
43. Petr Šablatura (CZE) +4:23
Startovní listina
1. Martin Hahn (GER)
2. David Mach (GER)
3. Nathaniel Mah (CAN)
4. Če-un Pak (KOR)
5. Petr Šablatura (CZE)
6. Jasper Good (USA)
7. Jared Shumate (USA)
8. Alexander Pašajev (RUS)
9. Lukas Runggaldier (ITA)
10. Raffaele Buzzi (ITA)
11. Wojciech Marusarz (POL)
12. Ben Loomis (USA)
13. Jan Vytrval (CZE)
14. Kristjan Ilves (EST)
15. Szczepan Kupczak (POL)
16. Laurent Muhlethaler (FRA)
17. Ondřej Pažout (CZE)
18. Magnus Krog (NOR)
19. Bernhard Gruber (AUT)
20. Eero Hirvonen (FIN)
21. Hideaki Nagai (JPN)
22. Go Jamamoto (JPN)
23. Kasper Moen Flatla (NOR)
24. Julian Schmid (GER)
25. Johannes Lamparter (AUT)
26. Jošito Watabe (JPN)
27. Antoine Gerard (FRA)
28. Rjota Jamamoto (JPN)
29. Einar Luraas Oftebro (NOR)
30. Johannes Rydzek (GER)
31. Alessandro Pittin (ITA)
32. Lukas Klapfer (AUT)
33. Terence Weber (GER)
34. Philipp Orter (AUT)
35. Espen Andersen (NOR)
36. Akito Watabe (JPN)
37. Samuel Costa (ITA)
38. Thomas Jöbstl (AUT)
39. Martin Fritz (AUT)
40. Manuel Faisst (GER)
41. Lukas Greiderer (AUT)
42. Ilkka Herola (FIN)
43. Franz-Josef Rehrl (AUT)
44. Eric Frenzel (GER)
45. Espen Bjørnstad (NOR)
46. Fabian Riessle (GER)
47. Jens Luuras Oftebro (NOR)
48. Jörgen Graabak (NOR)
49. Vincenz Geiger (GER)
50. Jarl Magnus Riiber (NOR)
1. Jens Luuras Oftebro (NOR)
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:08
3. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:31
4. Espen Bjørnstad (NOR) +0:42
5. Akito Watabe (JPN) +0:48
6. Manuel Faisst (GER) +1:02
7. Einar Luraas Oftebro (NOR) +1:04
8. Bernhard Gruber (AUT) +1:06
9. Martin Fritz (AUT) +1:07
10. Kristjan Ilves (EST) +1:09
11. Hideaki Nagai (JPN) +1:10
12. Laurent Muhlethaler (FRA) +1:16
13. Szczepan Kupczak (POL) +1:21
14. Jörgen Graabak (NOR) +1:25
15. Rjota Jamamoto (JPN) +1:32
16. Fabian Riessle (GER) +1:35
17. Jošito Watabe (JPN) +1:38
18. Magnus Krog (NOR) +1:54
19. Johannes Lamparter (AUT) +1:55
20. Martin Hahn (GER) +2:03
21. Lukas Klapfer (AUT) +2:04
22. Espen Andersen (NOR) +2:05
23. Ilkka Herola (FIN) +2:08
24. Antoine Gerard (FRA) +2:14
25. Philipp Orter (AUT) +2:18
26. Thomas Jöbstl (AUT) +2:23
27. Kasper Moen Flatla (NOR) +2:31
28. Lukas Greiderer (AUT) +2:37
29. Terence Weber (GER) +2:38
30. Jan Vytrval (CZE) +2:39
43. Petr Šablatura (CZE) +4:23 (12:02:26)
Ondřej Pažout byl diskvalifikovaný kvůli kombinéze, nejlepším českým závodníkem je tak na 30. místě Jan Vytrval.