Chrudim – Helas Brno 2:1 (kon.) | Vysoké Mýto – Hodonín 2:1 (kon.) | Vysoké Mýto – Helas Brno 4:1 (kon.)

39:47
    Hosté mají silný tlak a ženou se za vyrovnáním. Jenže zbývá už jen třináct vteřin, Tango si bere time out!

35:28
    Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
    Rázem je stav otočen ve prospěch Nejzbachu! Přečíslení dva na jednoho vyřešili hráči z Vysokého Mýta ukázkově, Hájek připravil míč pro DAVIDA KUBATKU, který neměl před prázdnou brankou složitou práci – 2:1!

33:54
    A je vyrovnáno! Brankář Sůva vyhodil balon do běhu na KRYŠTOFA KABRHELA, který od levé lajny trefil přesně na přední tyč a vyrovnal – 1:1!

33:22
    Christopher Hynek mohl navýšit náskok Tanga, Sůva skvělým zákrokem vytáhl míč na roh!

32:37
    Vysoké Mýto je častěji na balonu, hostující tým spoléhá hlavně na rychlé protiútoky.

31:03
    Šťastný s Rajsiglem mohli uklidnit hodonínské Tango, kombinace dva na jednoho ale skončila jen střelou do boční sítě!

30:00
    Druhý poločas se překlopil do své druhé poloviny, vyrovnaná bitva pokračuje.

28:29
    Na akumulované fauly v současné době srovnáno 2:2. V prvním zápase jsme desetimetrový kop viděli, dočkáme se i nyní?

24:12
    Sledujeme svižný futsal s šancemi na obou stranách, Hodonínští stále drží nejtěsnější možné vedení.

23:44
    Žlutou kartu dostává David Ráliš (1.FC Nejzbach Vysoké Mýto).
    Žlutou kartu dostává MIlan Nedvědík (FC Tango Hodonín).

20:01

20:00

19:14
    Závěr prvního poločasu se děje před brankou Tanga, Nejzbach se snaží o vyrovnání.

17:31
    Hodonín právě vstřelil branku!
    V polovině osmnácté minutě zde máme vedoucí trefu, samostatnou akci si střihl VÁCLAV RAJSIGL, který následně zakončil zcela přesně – 0:1!

12:44
    Důležitý souboj o místa v předních patrech tabulky je hodně pohledný, chybí je kvalitnější řešení v ofenzivní fázi. Zatím to na gólové hody nevypadá.

10:47
    Kryštof Kabrhel na opačné straně nastřelil tyčku!

09:21
    Rajsigl pasem před branku našel nohu skluzujícího Kamila Tománka, jenž ve skluzu nedokázal usměrnit balon mezi tři tyče!