Jekatěrinburg – Barys 2:4 (kon.) | Čeljabinsk – Kazaň 2:4 (kon.) | Čerepovec – Viťaz 1:4 (kon.)
Soči – Jaroslavl 2:4 (kon.) | Spartak Moskva – Kunlun 7:4 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
3:2 (0:0, 3:1, 0:1)
HC Stadion Litoměřice
Pondělí 27.01.2020, 17:30 • RT TORAX ARENA • Chance liga - o pořadí v play-off • 16. kolo

Z dnešního utkání je to vše. Snad jen připomenu, že dresy s podobiznami hráčů – Romana Poláka a Martina Škouly – si můžete vydražit na portále sportovniaukce.cz. Podrobnosti prodeje najdete v článku na webu HC RT TORAX Poruba.

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a zítra se s vámi opět budeme těšit na zápas porubského áčka Tentokrát s Chomutovem. (19:59:10)

Dlouho to vypadalo na třetinu bez gólů, ale v pětapadesáté minutě při hře čtyři na čtyři se podruhé prosadil Daniel Voženílek a jak se následně ukázalo, stanovil tak konečný výsledek 3:2. Poruba po třech zápasech bez body a pod novým trenérským vedením vyhrává za tři body.

Dnešní utkání sleduje 1303 diváků.

59:10
    Nakonec se domácí usazují v pásmu a odstřelují bránu ze všech pozic.

58:32
    Sice hraje Poruba přesilovku, ale Litoměřice jsou velmi aktivní v napadání a hru dostávají před Kůdelu.

58:20
    Oddechový čas pro domácí.

58:20
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Daniel Voženílek – 2 min., hákování).

57:50
    Hraje se aktivní hra a opět týmy vyčkávají na chybu soupeře.

57:06
    Jáchym je v zakončení vyrušen, ale sudí to jako faul nepíská.

56:40
    Kůdela vykrývá střelu Berana.

56:13
    Oba týmy jsou v plném počtu.

55:31
    RT TORAX taktéž kombinuje ale v útočné třetině, což dává více možností k zakončení. Škorpík si ale střelce vychutnal a navýšení vedení nepřipouští.
    54:13 Daniel VOŽENÍLEK - 3:2

54:13
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Hra čtyři na čtyři více svědčí hostům. Mnoho místa využili k rychlé kombinaci a přechodu přes celé hřiště, kdy v zakončení nepochybil DANIEL VOŽENÍLEK. Asistence: Martin Kadlec a Patrik Marcel.

53:55
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Filip Dundáček – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Markus Korkiakoski – 2 min., držení).

53:01
    Maršoun za branou hostů bojuje o kotouč. Kropáček se zmocňuje volného puku a míří ke Kůdelovi. Porubská obrana je hodně rychlá a hraje se teď více po mantinelech.

52:17
    Puk je po střele Marcela mimo hřiště. Přeletěl i ochrannou síť.

51:56
    Porubě je odpískán úmyslný ofsajd. Bude se vhazovat po pravici domácího gólmana.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 34. Sikora (Gřeš, Husák), 36. J. Káňa (M. Hlinka), 38. D. Krejčí (J. Káňa, Kanko) – 21. Voženílek (M. Kadlec, Jícha), 55. Voženílek (M. Kadlec, Marcel)

HC RT TORAX Poruba 2011: Dolejš (Kůdela) – Slavík, Husák, Rudl, Urbanec, D. Krejčí, Dundáček, Pastor – Sikora (A), Hudeček, Gřeš – Guman, T. Jáchym, Maršoun – Kanko (C), M. Hlinka, J. Káňa (A) – Ollender, Toman, Brodek.
    HC Stadion Litoměřice: Škorpík (A. Beran) – Marcel (A), L. Doudera, Jebavý (A), Baláž, Strejček, Bártek – M. Kadlec, Jícha, Voženílek (C) – M. Beran, Helt, Korkiakoski – M. Havelka, Brabenec, Kangas – D. Sklenář, Kropáček.

Rozhodčí: Doležal, Fiala – Měkýš, Otáhal