25 25 21 25
VK Jihostroj Č. Budějovice
1
21 19 25 19
Úterý 28.01.2020, 20:30 • Eurosuole Forum, Civitanova Marche • Liga mistrů • Skupina A

Nejproduktivnějšími hráči jsou dvacetibodoví Jiří Kovář a Marek Šotola, výborně si vedl i Marek Zmrhal, jenž se do hry zapojil až v průběhu druhého setu, přesto se dostal na 11 bodů. (22:46:07)

Civitanova si dnešním vítězstvím upevnila naprosto suverénní první příčku ve skupině A, kde i přes tři prohrané sety stále neztratila ani bod, České Budějovice zůstávají třetí a v příštím utkání se za dva týdny pokusí o druhou výhru nad tureckým mistrem Fenerbahce Istanbul.

Konec zápasu

25:19
    Úspěšnou smečí na hlavním kůlu ukončil utkání Jacopo Massari a Civitanova sice potvrdila roli obrovského favorita, ovšem i získaný set Českých Budějovic je naprostou senzací.

24:19
    První mečbol ještě odvrací středem sítě Peter Ondrovič a právě slovenský blokař bude na servisu odolávat dalšímu mečbolu.

24:18
    Zmrhal velmi dobře přihrál těžký servis, pak ale dostal špatnou nahrávku a ztroskotal na domácím bloku, je tu šest mečbolů.

23:18
    Hostující podání zastavila síť.

22:18
    České Budějovice snižují na rozdíl čtyř bodů, ještě se snaží zdramatizovat koncovku zápasu.

22:17
    Rovněž podání Civitanovy nepřeletělo síť.

22:16
    Také hosté kazí podání.

21:16
    Robertlandy Simon servíroval do sítě.

21:15
    Raketu Simona na podání výborně zkrotil Kryštof, Marek Zmrhal se pak prosadil z pipu, rozhodčí ale pískají hostům technickou chybu.

20:15
    Do hry se zapojil také Filip Křesťan, ten měl šanci ke snížení, ze zadní zóny ale nedokázal složit míč a domácí se prosazují na hlavním kůlu.

19:15
    Tomáš Fila pokračuje ve velmi dobrém výkonu, prosadil se o domácí dvojblok a snižuje ztrátu.

19:14
    Zmrhal následně podává jen do sítě.

18:14
    Marek Zmrhal úspěšně zaútočil na hlavním kůlu.

18:13
    Domácí střídají nahrávače, do hry se podívá slavný Brazilec Bruno Rezende.

18:13
    Kamil Rychlicki využil tvrdou smeč po lajně, kterou hosté nedokázali udržet ve hře.