Aston Villa – Leicester 2:1 (kon.)
Aston Villa FC
2:1 (1:0)
Leicester City
Úterý 28.01.2020, 20:45 • Villa Park, Birmingham • Anglický Ligový pohár • Semifinále

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou! (22:45:40)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 6:10. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:15.

Dnešní utkání sledovalo 39 300 diváků.

Ten, kdo sledoval tento zápas, prostě nemůže být zklamán! Leicesteru se v sedmdesáté druhé minutě podařilo po dlouhé době srovnat, když Iheanacho dostal parádní přihrávku na zadní tyč a měl před sebou jen odkrytou síť. Dlouho to vypadalo, že zápas půjde do prodloužení, ale ukázalo se, že trenér Smith měl šťastnou ruku ve svém střídání. Do hry totiž poslal Trézégueta, jenž se ve třetí minutě nastavení ze čtyř trefil na zadní tyč a poslal Aston Villu do finále Anglického Ligového poháru!

90+6

90+6
    Rozhodčímu se však zatím nechce ukončovat tento zápas. Hosté mají k dispozici poslední možnost na srovnání v podobě dobré standardní situace.

90+5
    Hostující fotbalisté ještě měli k dispozici rohový kop, kvůli kterému se vydal do pokutového území i Schmeichel, avšak domácí tuto situaci ubránili a vyhrají!
    90+3. TRÉZÉGUET - 2:1

90+3
    Aston Villa právě vstřelila branku!
    Z té sice ještě branka nepřišla, ale o několik okamžiků později už ano a domácí si nejspíše zajistili postup do finále! Domácí hráč vymyslel fantastický pas na zadní tyč, kam si seběhl TRÉZÉGUET, jehož rána z první zapadla neomylně k zadní tyči. A nejspíše rozhodla o vítězi.

90+2
    Domácí Konsa byl oběti vcelku tvrdého šlapáku, ale rozhodčí kartu hostujícímu hráči neudělil. Aston Villa má každopádně k dispozici standardku.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty!

90
    Iheanacho to nyní zkusil celkem hodně naivně. Byl obklopen několika hráči, přesto vyslal nepříliš prudkou střelu. Ta navíc ani netrefila prostor mezi třemi tyčemi.

89
    A z toho přišla celkem velká šance, která jen těsně nekončí brankou! Evans se dostal k těžké hlavičce, která skončila těsně vedle tyče!

88
    Gray se ihned zapojil do hry a pomohlo mu, že je čerstvým hráčem, jelikož díky tomu stihl těžký balón. Zkoušel ho dostat před branku, domácí ho srazili na roh.

86
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Barnes, přichází Gray.

85
    Aston Villa se dostala po straně až nedaleko šestnáctky, tak to zkusila centrem. K tomu však měl neblíže domácí brankář, který chytil balón do rukavic.

84
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Guilbert, přichází El Mohamady.

83
    Ten nyní mohli odmítnout domácí hráči! Konkrétně Trézéguet dostal dobrou přihrávku, kdy se snažil pálit na zadní tyč, ale Schmeichel byl na zemi včas.