Naděžda Orenburg – ZVVZ USK Praha 67:86 (kon.)
67:86 (21:20, 37:40, 53:60)
ZVVZ USK Praha
Úterý 28.01.2020, 15:00Euroliga - ženy • Skupina A

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:52:08)

ZVVZ USK Praha vítězí na palubovce Naděždy Orenburg vysoko 86:67. Hosté sice po poločase vedli jen o tři body a po třetí čtvrtině o sedm, ale závěrečná desetiminutovka byla z jejich strany přehlídkou skvělého útoku a výborné obrany. Konečná výhra o 19 bodů přitom mohla být ještě vyšší, ale v závěru utkání už obrana nehrála úplně naplno.

Konec zápasu. (67:86)

39:29
    Raževová využila tříbodovou střelu. (67:86)

39:20
    Rezanová dává další dva body, USK drtí ve čtvrté čtvrtině domácí celek. (64:86)

38:52
    Tichoněnková využila jeden trestný hod. (64:84)

38:45
    Rezanová ze střední vzdálenosti nezaváhala. (63:84)

38:27
    Jonesová vystihla přihrávku Ekunweové a obírá soupeřky o míč. (63:82)

38:12
    Oba týmy se ve svých útocích neprosadily. (63:82)

37:37
    Tříbodová střela Nizamovové, snížení na rozdíl 19 bodů. (63:82)

37:05
    Nizamovová využila střelu o desku. (60:82)

36:51
    Jonesová nevyužila tříbodovou střelu. (58:82)

36:38
    Neúspěšné útoky z obou stran. K míči se dostává USK. (58:82)

36:00
    Ouvinaová proměnila tříbodovou střelu. (58:82)

35:34
    Wheelerová se prosadila střelou přes hlavu. (58:79)

35:22
    USK znovu vybojovalo míč, ale Ouvinaová o něj přišla. (56:79)

35:02
    Vukosavljevičová byla faulována při střelbě a využila jeden trestný hod. (56:79)

34:34
    Domácí reagují oddechovým časem. (56:78)

34:27
    Rezanová dává dva body ze střední vzdálenosti. Domácí oproti tomu všechny střely míjí. (56:78)

33:37
    Je nejspíš rozhodnuto! Trojka Vukosavljevičové znamená vedení o 20 bodů! (56:76)

Jan Vojkůvka

Naděžda Orenburg: Medveděvová, Namoková, Nizamovová, Novikovová, Raincock-Ekunweová, Raževová, Šilovová, Tichonenková, Turnerová, Veramejenková, Wheelerová
    ZVVZ USK Praha: Halatková, Jonesová, Oblaková, Ouvinaová, Rezanová, Šípová, Thomasová, Voráčková, Vukosavljevičová
    Čtvrtiny: 21:20, 16:20, 16:20, 14:26