Belfort – Montpellier 0:0 (5:4 po pen.) | Angers – Rennes 4:5 (po pr.) | Limonest – Dijon 1:2 (po pr.)
Monaco – Saint-Étienne 0:1 (kon.)
FC Limonest
1:2 (0:0)
Dijon FCO
Úterý 28.01.2020, 18:30 • Groupama OL Academy Décines-Charpieu, Décines-Charpieu • Francouzský pohár • Osmifinále

To je z mé strany vše, hezký zbytek večera. (21:03:16)

Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný zápas, který došel až do prodloužení. V něm bylo k vidění několik střel a nakonec se duel rozhodl z poslední akce v tomto utkání. Trefil se Mavididi a rozhodl o postupu Dijonu.

120. Stephy MAVIDIDI - 1:2

120
    Dijon právě vstřelil branku!
    Tak zmýlená neplatí, protože z poslední akce v prodloužení dávají hosté vítěznou branku a postupují do další fáze. Prosadil se STEPHY MAVIDIDI. Po brance rozhodčí duel hned ukončil.

118
    Akce hostů skončila další nepřesnou střelou a víc se toho už zřejmě nestane.

116
    Po rohovém kopu míč sebral hostující brankář, který okamžitě rozehrál.

114
    Je to velká bitva o každý kousek hřiště, ani jeden celek už nechce udělat chybu a vypadá to, že o postupujícím rozhodnou penalty.

112
    Střídání v týmu FC Limonest: ze hřiště odchází Prault, přichází Meneceur.

110
    Po rohu se jeden z hráčů dostal do zakončení, ale to nebylo přesné a míč skončil v zámezí.

109
    Rohový kop pro Dijon.

108
    Hosté se tlačí dopředu, evidentně chtějí rozhodnout, ale zatím se jim to nedaří.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105
    První prodloužení skončilo.

104
    Po centru si pro míč došel Levionnois, který tak pomohl svým zadákům.

102
    Jenže domácí dnes opravdu výborně brání, což prokázali i tentokrát, kdy lehce získali míč a vydali se dopředu.