BO Ostrava – Akademici Plzeň 4:3 (po pr.) | HC MUNI – VUT Cavaliers Brno 4:3 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
HC MUNI
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)
VUT Cavaliers Brno
Středa 29.01.2020, 20:00 • Hokejové haly dětí a mládeže, Brno • Univerzitní liga ledního hokeje • 15. kolo

Bitva o Brno končí vítězstvím domácí Masaryk University v samostatných nájezdech. Byli jsme svědky mimořádně vyrovnaného utkání, ve které si oba rivalové rozhodně nedali nic zadarmo. Skóre se přelévalo ze strany na stranu a myslím, že více než tři stovky přítomných diváků si ve Sporcentru Lužánky určitě přišlo na své. Z mé strany je to dnes vše, děkuji vám za pozornost při sledování přenosu z univerzitního derby a z Lužánek vám přeji dobrou noc. (22:38:59)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Masaryk University.
    Autorem rozhodující trefy je JIŘÍ ČTVRTNÍČEK.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení vítěze bitvy o Brno neurčilo, a tak budou fanoušci svědky dovednostní disciplíny samostatných nájezdů, ty odstartují po krátké úpravě ledové plochy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:55
    Dlouhý s Nossekem mohli rozhodnout v přečíslení dva na jednoho, ovšem druhý jmenovaný nezamířil přesně a utkání míří do nájezdů.

64:14
    Prodloužení už je úporné pro oba celky, které se nyní rozhodly střídat i mimo přerušenou hru.

63:16
    Imlauf to zkusil z mezikruží, Holub měl ovšem na jeho střelu dobrý výhled a vyrazil puk do ochranné sítě, vhazuje se před brankou domácích.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 16. Čtvrtníček (Kadlic, Gonos), 38. Florek (Polesný, Hasoň), 52. Polesný (Florek), rozh. náj. Čtvrtníček – 13. Malíř (Stupka, Gombarčík), 40. Dlouhý (Stupka, Gombarčík), 45. Stupka (Gombarčík, Malíř)