Sparta – Liberec 2:6 (kon.)
HC ZUBR Přerov
3:2 (3:1, 0:1, 0:0)
AZ Havířov
Středa 29.01.2020, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance liga - o pořadí v play-off • 17. kolo

Ve třetí třetině jsme žádné další branky neviděli, přerovští hokejisté tak ubránili proti Havířovu těsný jednogólový náskok! Ze startu zápasu měli domácí jasně navrch, poté však byl nebezpečnějším týmem hostující výběr, který by si za návrat do utkání alespoň bod zasloužil. Ode mne je to z přerovské MEO arény vše, u dalšího přenosu se budu těšit! Na počtenou! (20:21:12)

59:57
    Puk je venku z obranného pásma Zubrů, ti si dnes připíšou tři body!

59:39
    Baláž po buly pálil vedle.

59:35
    Zubři vyhazují puk na zakázané uvolnění 25 vteřin před třetí sirénou.

59:11
    Až nyní je osvobodil alespoň na chvíli ze sevření jeden z obránců.

58:54
    Havířov stále kombinuje a Zubři nemohou střídat.

58:03
    Mikuláš Zbořil dostává puk z pásma decentně, aby nekončil až na zakázaném uvolnění.

57:45
    Stezka zůstává na střídačce, Havířov to zkusí bez brankáře v šesti v poli!

57:45
    Oddechový čas pro hosty.

57:45
    Proti Zubrům je odpískáno opět další zakázané uvolnění, to však bylo posouzeno dosti sporně, což přerovští fanoušci dávají jasně najevou.

57:11
    Aby to nebylo pořád dokola, tak icing je odpískán zase proti domácím. Závěrečné minuty zápasu by mohly působit trochu dramatičtěji a MEO Arénu probudit.

56:42
    A další icing Havířova.

55:52
    Zakázané uvolnění Přerova.

55:27
    Ofsajd odpískán pro změnu proti Havířovu.

54:58
    Jan Süss nabral rychlost a krásnou přihrávkou vybídl do úniku na Stezku Dvořáka, ten ale proti brankáři hostů jedovatou střelou neuspěl!

54:38
    Ofenzivní snahy Přerova brzdí postavení mimo hru.

54:06
    Kratochvil pálil ihned po vhazování, Stezka zasáhl pravým betonem.

54:02
    Zakázané uvolnění Slezanů.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 1. Krisl (Navrátil, Pšurný), 3. Navrátil (Kubeš, Pšurný), 8. Hejcman (Forman, Petrásek) – 20. Chroboček (Kotala, Doktor), 28. E. Němec (O. Procházka, Mrowiec)

HC ZUBR Přerov: Petrásek (Postava) – Krisl (C), Kubeš, Weinhold, Zbořil (A), Bodák, Forman, Šnajnar – T. Doležal, Pšurný (A), Navrátil – Berger, Hejcman, Číp – Goiš, Popelka, Š. Kratochvil – Süss, Moučka, F. Dvořák.
    AZ Havířov: Stezka (Štipčák) – Rašner, Mrowiec, Malina (A), Nepokoj, Kachyňa, Chroboček – Kotala (A), E. Němec, O. Procházka – Doktor, Baláž, Bambula – Fridrich, Maruna (C), Dvořák – Bernovský, Danielčák, Pawliczek.

Rozhodčí: Obadal, Ondráček – Novák, Otáhal