Košice – Michalovce 3:0 (kon.) | Nitra – Zvolen 3:5 (kon.) | Miskolc – Trenčín 2:3 (kon.)
Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 3:4 (po pr.) | HC Slovan – Poprad 2:4 (kon.) | MAC Budapešť – Detva 6:4 (kon.)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Středa 29.01.2020, 18:30Tipos Extraliga (SR) • 45. kolo

V poslednej dvadsaťminútovke padlo po jednom góle na oboch stranách. Najprv dokázal v úvode tretiny vyrovnať Beauviller, no hostia šli opäť v zápase do vedenia, keď sa v 51. minúte presadil Paukovček a rozhodol o zisku troch bodov pre Duklu Trenčín, ktorá zvíťazila 2:3. (20:58:02)

59:54
    Delovka Rossa od modrej čiary presná nebola, domáci sa oslobodili za cenu icingu.

59:38
    Zatiaľ je to bez strely na bránu, puk lieta po mantineloch.

59:20
    Puk je v obrannom pásme Dukly, hostia vzdorujú z posledných síl.

58:56
    Teraz urobil veľkú chybu na modrej čiare obranca Dudás a prišiel o puk. Domáci to už skúšajú v šestici počas powerplay!

58:14
    Strela od modrej čiary z hokejky Vandanea nebola presná, Tomek zasahovať nemusel.

57:45
    Hlinka vyšiel von s pukom z obranného pásma a následne ho odovzdal za Rajnovu bránku. Domáci musia začať spoza vlastného brankára.

57:27
    Ross sa za pravým kruhom zbavil protihráča, prešiel medzi kruhy a odtiaľ strieľal. Mieril však len priamo do stredu Mateja Tomeka.

57:03
    Miškovec má poslednú šancu na vyrovnanie. Domáci budú hrať presilovku, keďže dve minúty za krosček dostáva Juraj Bezúch.

56:40
    Rajnoha bol s pukom v útočnom pásme. Nahadzoval od modrej čiary, ale jeho pokus bol veľmi nepresný.

56:04
    K strele od modrej čiary sa prebojoval domáci Ross. Jeho tvrdá delovka však skončila priamo v Tomekovej lapačke.

55:34
    Trenčania chceli smerovať do útočného pásma, ale nepodarilo sa im to. Hra je prerušená kvôli postaveniu mimo hry.

55:03
    Strela od modrej čiary z hokejky Štachu vôbec nebola pre Rajnu ohrozujúca, keďže ju zablokovali domáci hráči.

54:34
    Trenčania nahodili puk do útočného pásma a veľmi sa neponáhľajú. Snažia sa zbierať čo najviac cenných sekúnd.

54:10
    V útočnom pásme s pukom manévroval obranca Rajnoha, ktorý dokázal na seba naviazať dvoch hráčov. Strelou sa to však napokon neskončilo.

53:28
    Milan Bartovič svižne prekorčuľoval po pravom krídle a dostal sa do streleckej pozície. Z kruhu mieril však len priamo do výstroje brankára Rajnu.

52:58
    Za Tomekovou bránkou sme sledovali početné boje o puk ktoré napokon zvládli lepšie hokejisti Dukly Trenčín a už rozohrávajú novú akciu.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 35. Galanisz, 41. Beauviller (Ross) – 17. Sojčík (Bartovič), 25. Alderson (Mikyska), 51. Paukovček (Štach)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Rajna (Adorján) – Ross, Dudás, Beauvillier, Galanisz, Magosi – Láda, Vandane, Valchar, Tousignant, Beach – Szirányi, Gőz, Harrison, Miskolczi, Ritó – Kiss D., Farkas, Kiss P.
    HK DUKLA Trenčín: Tomek (Valent) – Brodeur, McCormack, Rajnoha, Štach, Kajínek, SLádok, Ferenyi, Bokroš – Bezúch, Mikyska, Alderson – Hecl, Paukovček, Valach – Sojčík, Švec, Bartovič – Hlinka, Sádecký, Džugan

Rozhodčí: Štefik, Novák – Beniač, Smrek