Dallas – Toronto 3:5 (kon.) | Washington – Nashville 4:5 (kon.) | Anaheim – Arizona 4:2 (kon.)
Edmonton – Calgary 3:4 (0:1 po s.n.) | Los Angeles – Tampa 2:4 (kon.) | San Jose – Vancouver 2:5 (kon.)
HC Slavia Praha
3:4 (2:1, 0:0, 1:2 - 0:1)
HC Sparta Praha
Čtvrtek 30.01.2020, 18:00 • ZS Eden • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 13. kolo

Sparta tedy dokázala zvítězit i ve druhém dorosteneckém derby této sezóny, znovu 4:3. Děkujeme vám za sledování přenosu. Hezký večer! (20:10:40)

60:59
    Sparta právě vstřelila branku!
    Hosté rozhodují o své výhře! Protiútok vedl František David, jehož střelu ještě Volevecký vyrazil. Na dorážku ADAMA MÁCHY však byl již brankář Slavie krátký – 3:4. Asistence: František David.

60:24
    Slavíčkovi se ale dlouhá klička příliš nepodařila, Slavia však stále zůstane u puku.

60:11
    První útok si vezme na starost Slavia.

60:01

Po krátké přestávce bude následovat prodloužení. Sparta sice dokázala ve třetí části otočit po brankách Theimera a Krupičky stav zápasu, Štancl ale dokázal v 54. minutě vyrovnat.

60:00

59:43
    Tak nakonec to byl Tomáš Václavík, kdo se dostal do zakončení, jeho sražená střela skončila o kousek vedle.

Oddechový čas pro domácí.

59:37
    Matěj Vlasák nezastihl zachytit kotouč u pravého mantinelu, ten se tak doklouže na další zakázané uvolnění. Sparta bude mít zřejmě jako poslední, šanci zahrozit.

58:55
    Oto Theimer se vytasil s další tvrdou ránou, jeho projektil ale ztlumil na plastronu brankář Volevecký.

58:00
    Poslední dvě minuty základní hrací doby před námi. Slavia se provinila zakázaným uvolněním, Sparta se tedy znovu může nastěhovat do útočné třetiny hřiště.

57:53

57:12
    Josef Broš vybojoval útočné pásmo pro Spartu, zakončovat poté mohl Theimer, brankář Volevecký ale dokázal zasáhnout.

56:40

55:53
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jakub Štancl – 2 min., sekání).

54:40
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Jan Ludvík – 2 min., krosček + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

54:40
    Hra se nyní hodně vyostřila, Sparta nyní předvedla několik zákroků na hranici pravidel. Jeden z nich ale Ludvík přehnal, takže si půjde odsedět dvouminutový trest.

Martin Kamenik

Branky a nahrávky: 2. Malínek (Hofmann, Skoupý), 20. Hofmann (Stejskal, Skoupý), 54. Štancl (Hrdlička, Palát) – 15. Ducháč (Zembol), 41. Theimer (Zembol, Adamec), 49. Krupička (Ludvík), 61. Mácha (David)

HC Slavia Praha: Volevecký (Náhončík) – Hrdlička, Stejskal, Weitz, Dráb, Palát, Kluch (C) – Vlasák, Slavíček (A), Malínek, Jokl, Hamršmíd, Kvasnička, Brummel, Skoupý, Hofmann (A), Štancl, Vymětal
    HC Sparta Praha: Krbeček (Přikryl) – Tomov, Ludvík, Ducháč (A), Menzel, Adamec (C), Horáček – Broš, Václavík, Mácha (A), Höll, Krupička, David, Červenka, Zembol, Pražák, Theimer, Vitouch, Senčák

Rozhodčí: D. Kubíček – Kučera, V. Kubíček