Třinec – Sparta 5:1 (kon.) | Plzeň – Mountfield HK 2:3 (0:3 po s.n.) | Kladno – K. Vary 4:5 (po pr.)
Pardubice – Litvínov 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 2:1 (2:0 po s.n.) | Olomouc – Zlín 3:1 (kon.)
Liberec – Vítkovice 1:2 (0:2 po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
HC VERVA Litvínov
Pátek 31.01.2020, 18:00 • enteria arena • Tipsport extraliga • 42. kolo

45:37
    Za hákování si jde na dvě minuty na trestnou lavici odpočinout Gerhát (LIT). Domácí mají velkou šanci vrátit se do zápasu.

39:27
    Na dvě minuty za hrubost míří na trestnou lavici Rolinek (PCE) a Říha (LIT). Hrát se bude v pěti.

31:58
    Machala (PCE) si nesmyslně ve vlastním pásmu hrál s pukem, a když o něj přišel, tak mu nezbývalo nic jiného než faulovat. Za podrážení míří na trestnou lavici a svému týmu tím notně zavařil.

24:21
    Tak to je tedy nástup domácích hokejistů. Tlak Pardubic trval a vysvobození přichází jen za cenu faulu, na dvě minuty si půjde sednout Moravčík (LIT) za hákování.

21:20
    Dobrý nástup do třetiny Pardubic vyústil v první početní výhodu Dynama. Na dvě minuty putuje na trestnou lavici za hákování Petružálek (LIT)

14:07
    A pro domácí je ještě hůř. Na dvě minuty byl na trestnou lavici za podrážení poslán Rolinek (PCE). Hosté mají další přesilovku, tu první ovšem nevyužili.

03:22
    Zacharčuk (PCE) za svůj zákrok obdržel dvě minuty za napadení. Litvínov bude hrát v přesilové hře.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 46. Mandát (J. Kolář, R. Kousal) – 8. V. Hübl (F. Lukeš), 35. Ščotka (Válek)

HC Dynamo Pardubice: Kantor (Kacetl) – Mikuš, J. Zdráhal, S. Zacharčuk, J. Kolář (C), Ivan, Holland, T. Voráček – Mandát (A), R. Kousal, Tybor – Svačina, Harju, Kusý – Vondrka, Poulíček, Látal – Machala, Rolinek (A), Paulovič.
    HC VERVA Litvínov: Honzík (Janus) – Moravčík, J. Říha, Aliu, Ščotka (A), T. Pavelka, Kudla, Baránek – M. Hanzl (A), Jarůšek, Langkow – F. Lukeš, V. Hübl (C), Petružálek – Válek, Gerhát, Pospíšil – Trávníček, Jurčík, Zygmunt.

Rozhodčí: Kubičík, Šír – Lhotský, Svoboda

Diváci: 9 335