Novosibirsk – Minsk 3:2 (kon.) | Barys – Omsk 4:3 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 2:3 (kon.)
Jaroslavl – Jokerit 5:0 (kon.) | Kazaň – Riga 2:0 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 5:0 (kon.)
Soči – Viťaz 5:4 (kon.) | Spartak Moskva – Dynamo Moskva 0:4 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
3:2 (0:0, 3:1, 0:1)
HC Dinamo Minsk
Sobota 01.02.2020, 11:30 • Ledovyj dvorec sporta, Sibir • KHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:01:19)

V tomto utkání nehrál žádný český nebo slovenský hokejista.

Sibir Novosibirsk dokázal na svém ledě pokořit Dinamo Minsk 3:2 a potvrdit role favoritů. Ale vítězství se nerodilo snadno, Minsku se podařilo ve třetí třetině snížit a zabojovat o body. Dobrá obrana Sibiru a brankář Sateri ovšem byli proti snahám o vyrovnání.

59:57
    Ještě jedno zakázané uvolnění, jedno buly před Saterim.

59:47
    Dvě zakázaná uvolnění domácího týmu. Jokipakka se marně snažil zakončit přes celé kluziště.

59:26
    Zakázané uvolnění Sibiru, který se snažil zakončit přes celé kluziště.

59:16

59:03
    Sateri svou lapačku zastavil letící puk z pravé strany a přerušil hru. Hosté si berou oddechový čas.

58:50
    Hosté odvolali brankáře!

58:15
    Sibir ale poctivě brání a vyhazuje puk ze svého pásma.

57:16
    Ještě obrovská šance pro hosty, kteří si zahrají v závěru utkání přesilovku.

57:11
    Makarov se dostal s pukem do levého kruhu, prudce vypálil, ale trefil jen lapačku Taylora.

55:45
    Třetí třetina se pomalu chýlí ke svému konci. Domácí hájí své pásmo a zdá se, že se snaží výsledek hlavně ubránit.

54:29
    Oba týmy jsou v plném počtu.

53:30
    Hra ve čtyřech zatím nenabízí žádnou zajímavější situaci.

52:29
    Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Andrej Jermakov – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Andrej Kosticyn – 2 min., hrubost).

51:15
    Momentálně je to z obou stran jakási vyčkávaná na chybu soupeře.

49:30
    Rázem je zase o co hrát. Domácí se potřebují vrátit ke hře ze druhé třetiny, jelikož tehdy měli převahu. Nyní tomu ani zdaleka není.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 27. Milovzorov (Torčeňuk), 33. Romancev (Puustinen), 36. Romancev (Jokipakka, Ruohomaa) – 40. Denisov (Spooner), 49. Drozdov (Spooner, Děmkov)

HC Sibir Novosibirsk: Säteri (Krasikov) – Loginov, Jokipakka, Jermakov, Děmidov, Timašov, K. Alexejev, Ilja Morozov – Puustinen, Ruohomaa, Šarov – Milovzorov, Sajustov, Šaškov – I. Makarov, V. Komarov, Česalin – Romancev, Romajev, Torčeňuk – Michajlov.
    HC Dinamo Minsk: D. Taylor (Osipkov) – Jerjomenko, Gragnani, Gotovec, Morrow, Denisov, Znacharenko, Dostanko – Pavlovič, Paré, Dadonov – Drozdov, Spooner, Prince – Greckij, Děmkov, Martynov – Stefanovič, Kovyršin, A. Kosticyn – Anosov.

Rozhodčí: Birin, Olenin – Bitjukov, Parikov