Nová Paka – Trutnov 2:6 (kon.) | Opava – Kopřivnice 1:4 (kon.) | Klatovy – Příbram 7:4 (kon.)
Mostečtí Lvi – Jablonec n/N 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Šumperk 1:8 (kon.) | Bílina – Děčín 2:7 (kon.)
Kobra – David Servis 2:4 (kon.) | Tábor – Kolín 6:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Nový Jičín 6:3 (kon.)
Mor. Budějovice – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
Mostečtí Lvi
4:2 (1:1, 3:0, 0:1)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Sobota 01.02.2020, 17:30 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Sever (ČR) • 37. kolo

První třetina nám nepřinesla nijak oslnivý hokej, tempo bylo spíše poklidné a sem tam se objevila nějaká šance. Do vedení se dostali hosté, kteří využili přesilovku a Michal Nevyhoštěný určil vývoj zápasu – 0:1. Lvi potom měli několik slibných šancí, ale domácí ostrostřelci moc hoblovali hokejky a jejich střely a vyložené šance mířili buď mimo branku, nebo do připraveného Jakuba Jelínka. V 15 minutě vyrovnal účet zápasu v přesilové hře domácí kapitán Aleš Havlůj, který byl pověřen trefit zařízení, což se mu povedlo. Účet první třetiny je 1:1, což je na mostecké poměry hodně nízký příděl branek
    Druhá třetina pokračovala v nudném duchu, kdy se dlouho nic nedělo, až se rozhoupala síť za brankou Jakuba Jelínka po akci, kterou zakončoval Martin Mical. Branku na 3:1 dával Ivan Řehoř. Na 4:1 zvýšil krásnou střelou František Bakrlík. Lvi se dostali do dostatečného klidného náskoku, kdy je podržel výborný Lukáš Hosnedl. Třetí třetina přinesla spoustu nepřesností, dlouho nepadla žádná branka, až v 54. Minutě snížil na 4:2 Matyáš Kačírek. Více ovšem hosté nepředvedli a tak dnešní utkání končí vítězstvím 4:2 pro Mostecké LVI. Dycky Most!!! (19:41:05)

59:45
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Homolka – 2 min., sekání).