Nová Paka – Trutnov 2:6 (kon.) | Opava – Kopřivnice 1:4 (kon.) | Klatovy – Příbram 7:4 (kon.)
Mostečtí Lvi – Jablonec n/N 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Šumperk 1:8 (kon.) | Bílina – Děčín 2:7 (kon.)
Kobra – David Servis 2:4 (kon.) | Tábor – Kolín 6:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Nový Jičín 6:3 (kon.)
Mor. Budějovice – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
6:3 (4:1, 1:2, 1:0)
HK Nový Jičín
Sobota 01.02.2020, 18:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • 2. liga skupina Východ • 37. kolo

58:18
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Krutil – 2 min., hrubost + trest ve hře, napadání rozhodčích).

58:18
    Bruslaři mohli hned záhy vstřelit další gól. ale Daniel Šimonů se roztáhl na brankovišti a zamezil jisté brance. Potom se strhly potyčky, když jeden z hostů napadl čárového rozhodčího.

58:05
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři definitivně potvrzují své vítězství! DAVID VALA vyskočil z trestné lavice, když si sebral puk a dostal ho do volné klece! Bez asistence.

57:46
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Kuba – 2 min., nedovolené bránění).
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Benák – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Kuba – 2 min.). Trest odpyká Kobylík.

57:46
    Jeden z hostujících hráčů sestřelil Martina Holíka. Okamžitě následovala odplata v podání Jiřího Benáka, který si vytáhl jednoho z hostů!

57:25
    Šimonů prchá na střídačku, Nový Jičín v šesti.

57:05
    Filip Palička mohl dát kontaktní gól, ale puk za Holíka neprošel!

56:09
    Holík uhájil pravou tyč, když dlouho držel puk před brankovou čárou. Následná potyčka se obešla bez vyloučení!

55:57
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

52:40
    Dominik Kafka dostal puk do brejku, když vypálil na Holíka. Gólman Havlíčkova Brodu chtěl chytit kotouč do lapačky, ale jen ho škrtl okrajem a puk skončil těsně nad brankou domácích.

50:20
    Patrik Přidal ujel do přečíslení se svým spoluhráčem, ale jeho nahrávka byla zablokovaná.

48:59
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., hákování).

47:12
    Petr Kuchta ujel do úniku, ale proti Danielu Šimonů neuspěl střelou mezi betony!

42:55
    Rok Macuh jel na Holíka, ale ten mu vypíchl kotouč holí!

39:00
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., vysoká hůl).

38:12
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Macuh – 2 min., nedovolené bránění).

35:56
    Miroslav Třetina obkroužil branku Daniela Šimonů. Kapitán Bruslařů chtěl zasunout touš za levou tyč, ale tam byl dříve beton gólmana!

33:40
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Kafka – 2 min., sekání).

33:12
    Nový Jičín je teď lepším týmem, když se do střelecké pozice dostal Lukáš Finsterle. Ten chtěl roztáhnout Holíka, ale puk mu sjel z čepele!

32:51
    Už se zdálo, že Bruslaři vyhodí, ale do šance se dostal Rok Macuh. Jeho bekhend končí těsně pravé tyče!

31:36
    Holík vyrazil nebezpečnou střelu Vyrážečkou, navíc se touš snesl za branku. Tam se ho chopili hosté, kteří dál kombinují.

30:56
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Krejčí – 2 min., podrážení).

29:53
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Hosté se dostávají do hry další vstřelenou brankou! Lukáš Finsterle obkroužil branku Holíka, když nahrál na Filipa Rufra. Obránce předal puk DOMINIKU KAFKOVI, který z první trefil přesně za Holíkova záda! Asistence: Lukáš Finsterle a Filip Rufer.

28:02
    Richard Cachnín vybídl ke skórování Adama Dvořáka, kterému nesedla střela, jak měla, jelikož puk protančil kolem levé tyče!

26:10
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Hruška – 2 min., podrážení).

23:49
    Ďáblové využívají přesilovou hru a dávají druhý gól utkání! Jakub Lehečka nahrál na pravý kruh, kde stál ROK MACUH. Slovinský útočník ve službách Nového Jičína prostřelil Holíka na levou tyč! Asistence: Jakub Lehečka a Jaroslav Tomeček.

21:52
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., vysoká hůl).

20:16
    Vstup do druhé třetiny patří domácímu výběru, který hned střílí gól! Kryštof Kulhánek jel na Daniela Šimonů, kterého nepřekonal. Potom byl závar před brankou Nového Jičína, když puk za brankovou čáru dostal MIROSLAV TŘETINA! Asistence: Kryštof Kulhánek a Patrik Přidal.

19:55
    Střela od modré neprošla až k Holíkovi, když ji zablokoval jeden z domácích hráčů. Puk nakonec zamířil do středního pásma.

19:23
    Skvostná kombinace Bruslařů nekončí gólem, když Ludvík netrefil k levé tyči!

14:25
    Jan Poruba mohl opět skórovat. Útočník Ďáblů překonal Holíka, ale toho zachránila branková konstrukce!

14:04
    Richard Cachnín se krásně zbavil obránce a naservíroval gól Luboši Voříškovi. Zkušený matador, ale trestuhodně přestřelil.

12:49
    Nepříjemná střela z hole Jaroslava Tomečka, který donutil Holíka k výskoku. Gólman Bruslařů povyskočil, aby lapil puk do lapačky.

12:38
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Mikeš – 2 min., hákování).

12:33
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Kafka – 2 min., hákování).

12:15
    Jan Poruba mohl rozšířit svoji statistiku o další gól. Tentokrát se dostal k Holíkovi, ale jeho pokus na levou tyč končí v košíku brankáře Havlíčkova Brodu.

11:30
    Oddechový čas pro hosty.

11:30
    V Kotlině se nám roztrhl pytel s góly! Do šance se dostal MIROSLAV TŘETINA, který si nabruslil mezi kruhy, odkud přesnou střelou zápěstím rozvlnil síť! Asistence: David Vala.

10:59
    Rychlá odpověď ze strany Havlíčkova Brodu! TOMÁŠ LUDVÍK byl na pravé straně, když nachytal Daniela Šimonů k bližší tyči! Asistence: Petr Kuchta a Kryštof Kulhánek.

10:30
    Hosté se dostávají do kontaktu! Rok Macuh se nacházel za brankou Holíka, odkud nahrál na JANA PORUBU. Ten z první dokázal prostřelit přesouvajícího se Holíka. Asistence: Rok Macuh.

10:13
    Havlíčkův Brod mohl přidat třetí gól. V situaci dva na jednoho byl Třetina a Mikeš, jenže přihrávka prvního jmenovaného byla zablokovaná.

08:05
    Luboš Voříšek vypálil přes obránce, ale Šimonů vyrazil puk koncem hokejky!

06:36
    Celek z Kotliny trestá chybu svého soupeře v rozehrávce! LUBOŠ VOŘÍŠEK vystihl nahrávku hostí, když napodobil v zakončení Patrika Přidala! Bez asistence.

05:31
    Miroslav Třetina dostal nabito an osu hřiště, jenže Šimonů byl připravený. Gólman Jičína vyrazil kotouč holí a následně ho pokryl lapačkou.

03:36
    Domácí tým otevírá gólový účet utkání! Roman Mikeš nahrál na pravou stranu na PATRIKA PŘIDALA., který se po pravé straně prosmýkl do pásma. Přidal nikým neatakovaným roztáhl gólmana a zasunul touš mezi betony! Asistence: Roman Mikeš a Adam Dvořák.

01:35
    Velká příležitost Nového Jičína. Měl ji na starosti Filip Palička, který v dobré příležitosti přestřelil!

01:14
    Richard Cachnín se prosmýkl po pravé straně, ale na branku nevystřelil.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 4. Přidal (Mikeš, Dvořák), 7. Voříšek, 11. Ludvík (Kuchta, Kulhánek), 12. Třetina (Vala), 21. Třetina (Kulhánek, Přidal), 59. Vala – 11. Poruba (Macuh), 24. Macuh (Lehečka, Tomeček), 30. Kafka (Finsterle, Rufer)

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Dvořák, Kulhánek, Krejčí, Vala, Benák, Pospíchal – Mikeš, Třetina (C), Přidal – Holenda, Cachnín, Voříšek (A) – Kuchta, Ludvík, Musil – Čermák
    Trenér: Richard Cachnín

HK Nový Jičín: Šimonů (Loubal) – Rufer, Tomeček, Hruška, Váňa, Kobylík, Krutil – Lehečka, Štefka, Macuh, Kuba, Kafka, Palička (C), Poruba, Plitko, Finsterle, Pecha, Irgl
    Trenér: Petr Macháček

Rozhodčí: Ivan Čuňočka – Martin Musil, Jan Vašíček