Lev Benešov – V.Popovice 0:0 (09:00) | Spartak Žebrák – Kladno 0:0 (09:00) | Příbram B – Slavia 0:0 (09:00)
Neratovice – Kolín B 0:0 (09:00) | Letňany – Sparta 0:0 (09:00) | Metropolia Silesia – Krnov mládež 0:0 (09:00)
HC Domažlice – HC Rokycany 0:0 (09:00) | Val.Meziříčí – Zlín 0:0 (09:00) | Jindřichův Hradec – Pilsen Wolves 0:0 (09:00)
Uh.Brod – Uh. Hradiště 0:0 (09:00) | Písek – Tábor 0:0 (09:00) | TJ Sušice – Lvi 2009 0:0 (09:00)
Lvi 2009 – Tábor 0:0 (09:00) | Orlová – Uničov 0:0 (09:00) | PZ Kladno – Kobra 0:0 (09:00)
Lomnice n/P – Trutnov 0:0 (09:00) | HC Vlci Český Těšín – Kopřivnice 0:0 (09:15) | Kralupy n. Vltavou – Kutná Hora 0:0 (09:25)
Veselí nLuž. – Motor ČB B 0:0 (09:30) | N.Město nM – Hlinsko 0:0 (09:30) | Litoměřice – Roudnice 0:0 (09:30)
Nový Bydžov – Litomyšl 0:0 (09:30) | Choceň – Třebechovice 0:0 (09:30) | N.Město nM – Hlinsko 0:0 (09:30)
Nový Bydžov – Litomyšl 0:0 (09:30) | HC Nymburský Lev – Poděbrady 0:0 (09:45) | Děčín – Bílina 0:0 (09:45)
Čáslav – Žamberk 0:0 (09:45) | Klášterec nO – Mar.Lázně 0:0 (10:00) | Kopřivnice – Nový Jičín 0:0 (10:00)
Kopřivnice – Nový Jičín 0:0 (10:00) | Berounští Medvědi – Smíchov 1913 0:0 (10:00) | HC Karviná – Černí Vlci 0:0 (10:00)
Skuteč – Humpolec 0:0 (10:00) | Vítkovice – Opava 0:0 (10:00) | Jablonec – Lokomotiva Č. Třebová 0:0 (10:15)
Frýdek-M. "B" – Přerov 0:0 (10:15) | Uh.Ostroh – Brumov 0:0 (10:15) | HC Nová Paka – Frýdlant 0:0 (10:15)
Třemošná – HC Vimperk 0:0 (10:30) | Kadaň B – Čerti Ostrov 0:0 (11:00) | Frýdek-M. "B" – Přerov 0:0 (11:00)
Warriors Brno – Břeclav 0:0 (11:00) | Havířov – Prostějov 1913 0:0 (11:00) | Dvůr Králové n. L. – Č. Lípa 0:0 (11:10)
Klatovy – Strakonice 0:0 (11:15) | Vsetín – Kroměříž 0:0 (11:15) | Slaný – V.Popovice 0:0 (11:15)
Ústí n/L – HC Litvínov 0:0 (11:15) | Nejdek – Stadion Cheb B 0:0 (11:30) | Náchod – Bílí Tygři Liberec B 0:0 (11:45)
Plzeň 1929 B – Písek 0:0 (12:00) | Světlá nS – Chotěboř 0:0 (12:00) | Pardubice – Mountfield HK 0:0 (12:00)
Jaroměř – Vrchlabí 0:0 (13:00) | SHKM Hodonín – Vyškov 0:0 (13:00) | Pilsen Wolves – Rakovník 0:0 (13:00)
Moravská Třebová – Polička 0:0 (13:15) | Opava – Studénka 0:0 (13:15) | Třebíč – ICE DRAGONS Telč 0:0 (13:45)
Milevsko – Jindřichův Hradec 0:0 (14:00) | Mladá Boleslav – Lev Benešov 0:0 (14:30) | Hvězda Praha – SK Černošice 0:0 (14:45)
Opočno – Chrudim 0:0 (15:45) | Opočno – Chrudim 0:0 (15:45) | Příbram B – Tatran Sedlčany 0:0 (15:45)
před zápasem
HC Baroni Opočno
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HC Chrudim
Sobota 01.02.2020, 15:45Liga mladších žáků ''D' • 9. kolo
Partner:
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:45 a budeme z něj přinášet změny stavu. (10:35:34)

    Branky a nahrávky:


    HC Baroni Opočno:
    HC Chrudim:

    Rozhodčí: Daniel Paštika, Viktor Macek