Líšeň – Blansko 1:1 (kon.) | Jihlava – Pardubice 0:2 (kon.) | Žižkov – Varnsdorf 2:1 (kon.)
Žilina B – Třinec 2:4 (kon.) | Ústí n. L. – Karlovy Vary 4:1 (kon.) | Vyšehrad – Táborsko 5:2 (kon.)
Vítkovice – L. Mikuláš 3:0 (kon.) | Chrudim – Slavia B 9:2 (kon.) | Šinnik Jaroslavl – Příbram 2:2 (kon.)
Vlašim – Dukla Praha 2:3 (kon.) | Slavia – Aarhus 3:3 (2:4 po pen.) | Opava – Jastrzębie 0:1 (kon.)
Dynamo – Liberec 2:0 (kon.) | Zlín – BATE 0:0 (kon.) | Olomouc – Dnipro-1 1:0 (kon.)
Jablonec – CSKA Sofia 2:0 (kon.)
FC Slavoj Vyšehrad
5:2 (1:1)
FC SILON Táborsko
Sobota 01.02.2020, 11:03 • Stadion FK Slavoj Vyšehrad, Praha • Přípravný zápas

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (12:42:21)

Zápas je u konce. Vyšehrad nakonec díky povedenému druhému poločasu zvítězil nad svým třetiligovým oponentem 5:2.

Lepší vstup do utkání mělo třetiligové Táborsko. Už ve 21. minutě našel Emmanuel Tolno nízkým centrem z levé strany volného Martinse Toutoua, který uklidil balón zakončením placírkou k tyči. O dvanáct minut později bylo vyrovnáno, po sražené střele Denise Laňky se do gólové střelecké pozice dostal Miroslav Verner.

Druhý poločas patřil Pražanům. Na jejich gól v 53. minutě z penalty sice dokázal taktéž po faulu ve vápna odpovědět Zbyněk Musiol, pak se už ale radovali pouze příznivci domácího klubu. nejdříve se v 59. minutě po parádním pasu za obranu prosadil Filip Drobílek. O osm minut později se prosadil i Lukáše Pouček. Poslední branky jsme se dočkali v 71. minutě, kdy po parádní akci po levé straně skóroval Tomáš Čvančara.

90

89
    Zbyněk Musiol nedokázal Moraesovi De Alesandrovi přesně vrátit míč, ten tak skončil v zámezí.

88
    Emmanuel Tolno byl za polovinou hřiště zfaulován, Táborsko tak bude ve svém útoku pokračovat.

87
    Hostující centr z levé strany branku Vyšehradu neohrozil, míč nakonec skončil v zámezí.

86
    Tak to byla šance! Andy Bašič se po hrubce v obranné řadě Táborska dostal do samostatného úniku na jihočeskou branku, tak dlouho čekal na vhodný moment na střelu, až si nakonec vybral zakončení po zemi k pravé tyči, které dobrým zákrokem zastavil gólman Šimon Pecháček.

85
    Centr Táborska z pravé strany hřiště skončil sražený v náruči Martina Otáhala.

84
    Martins Toutou se dostal do zakončení zpoza hranice pražského vápna, jeho dalekonosná střela nakonec letěla vysoko nad břevnem vyšehradské branky.

83
    Tenhle centr z pravé strany se Vojtěchu Šanderovi moc nepovedl, míč přeletěl vápno Táborska a skončil v zámezí.

82
    Na centr Vojtěcha Šandery z hloubi pole si naběhl Tomáš Čvančara, svým zakončením hlavou ale trefil přesouvajícího se táborského gólmana Šimona Pecháčka.

81
    Důležitý obranný zákrok si teď připsal Jihočech Matěj Brabec, když dokázal míč odebrat kličkujícímu Lukáši Poučkovi.

80
    Lukáš Pouček dokázal srazit přihrávku Matěje Brabce, míč nakonec ale získat nedokázal.

79
    Střílený centr Lukáše Poučka ke vzdálenější levé tyči srazil táborský gólman Šimon Pecháček rukou mimo ohrožení vlastní branky.

Střídání doplníme po zápase.

78
    Parádní zákrok si teď připsal táborský gólman Šimon Pecháček, když zlikvidoval samostatný únik Lukáše Poučka na jihočeskou branku.

77
    Jaroslav Větrovský si nedokázal na polovině hřiště pořádně zpracovat míč, nakonec tak o něj přišel.

76
    Martin Kučera si parádně obešel dva táborské hráče zidanovkou, ten třetí, poslední v obranné řadě, už mu ale míč dokázal odebrat.

75
    Centr Bresta Keity z levé strany hřiště srazil jeden z domácích obránců nohou do zámezí.

Libor Kokoška

Branky: 33. Alexandr, 53. Nitrianský (pen.), 59. Drobílek, 67. Pouček, 71. Čvančara – 21. Toutou, 56. Musiol (pen.)

FC Slavoj Vyšehrad: Otáhal – Drozda, Alexandr, Vejvar, Laňka, Zinhasovič, Kozel, Verner, Švejdík (C), Hani, Suchan
    Náhradníci: Mareš, Drobílek, Pouček, Bašič, Nitranský, Kokorovič, Jablonský, Dočekal, Čvančara, Šandera, Černý

FC SILON Táborsko: Zadražil – Rydval, Navrátil, Větrovský, Kučera, Toutou, Říha, Tolno, Havrda, Musiol, Keita
    Náhradníci: Labite, Janošík, Dybala, Icha, Brabec, Jáša, Pecháček, Cantin, Alesandro

Rozhodčí: Řeháček – Mrkáček, Miner