Toronto – Ottawa 2:1 (po pr.) | Detroit – NY Rangers 0:1 (kon.) | New Jersey – Dallas 2:3 (po pr.)
Philadelphia – Colorado 6:3 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 5:2 (kon.) | Arizona – Chicago 2:3 (0:2 po s.n.)
Nashville – Vegas 0:3 (kon.) | Minnesota – Boston 1:6 (kon.) | Calgary – Edmonton 3:8 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 1:3 (kon.) | San Jose – Tampa 0:3 (kon.) | Washington – Pittsburgh 3:4 (kon.)
Montreal – Columbus 3:4 (kon.) | Carolina – Vancouver 4:3 (2:1 po s.n.)
Los Angeles Kings
1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
Anaheim Ducks
Neděle 02.02.2020, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Hostující celek se dostal do tříbrankového vedení, a pak v přesilovce se dokázal prosadit domácí Tyler Toffoli. V závěru utkání si hostující celek zkušeně vedení podržel. Ducks se mohli spolehnout na svého brankáře, který byl po zásluze vyhlášen jako hlavní hvězda večera tady v Downtownu Los Angeles. (07:20:09)

59:22
    Anaheim pálil nepřesně, a tak je z toho zakázané uvolnění.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině, domácí se nastěhovali do útočného pásma.

58:37
    Oddechový čas pro domácí.

58:37
    Matt Roy pálil od modré čáry, jeho pokus byl před brankou tečovaný. Puk končí mimo.

58:11
    Ducks zkoušeli vypálit ze svého obranného pásma, je z toho jen icing.

57:51
    Postavení mimo hru zastavilo akci domácích. Buly ve středním pásmu, Jonathan Quick se tedy vrací.

57:30
    Oba týmy střídají, domácí pokračují ve hře bez brankáře.

57:06
    Kings hrají v šesti.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry v tomto zápase.

56:26
    Ben Hutton pálil od modré čáry, Ryan Miller snadno zasáhl proti jeho střele betonem.

55:46
    Kings rozehrávali od své branky, Ben Hutton zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, Alex Iafallo o kotouč za brankou přišel.

55:14
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Domácí celek prohrává o dvě branky a zatím nemůže zdramatizovat duel.

55:08
    Komerční přestávka.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 38. Toffoli (Kopitar, Martinez) – 6. Jones (Steel, O. Kaše), 23. D. Grant (Fowler, Manson), 27. Ja. Larsson (Silfverberg, Rakell)

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Martinez, MacDermid, Walker, B. Hutton, Forbort, Roy – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Wagner, Lizotte, Luff – A. Kempe, J. Carter, Toffoli – Clifford, Amadio, Lewis.
    Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – Gudbranson, Fowler, H. Lindholm, Manson, Ja. Larsson, Del Zotto – Rakell, Getzlaf, Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, Terry – Jones, Steel, O. Kaše – Deslauriers, D. Grant, Rowney.

Rozhodčí: Kozari, Charron – Brisebois, Cormier

Diváci: 18,230