Toronto – Ottawa 2:1 (po pr.) | Detroit – NY Rangers 0:1 (kon.) | New Jersey – Dallas 2:3 (po pr.)
Philadelphia – Colorado 6:3 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 5:2 (kon.) | Arizona – Chicago 2:3 (0:2 po s.n.)
Nashville – Vegas 0:3 (kon.) | Minnesota – Boston 1:6 (kon.) | Calgary – Edmonton 3:8 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 1:3 (kon.) | San Jose – Tampa 0:3 (kon.) | Washington – Pittsburgh 3:4 (kon.)
Montreal – Columbus 3:4 (kon.) | Carolina – Vancouver 4:3 (2:1 po s.n.)
Montreal Canadiens
3:4 (0:1, 1:2, 2:1)
Columbus Blue Jackets
Neděle 02.02.2020, 20:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (22:38:19)

Střely na branku: 30 – 27

Je konec! Columbus nakonec zvládl dnešní duel na ledě Montrealu a vítězí 4:3! Montreal v úvodu třetí třetiny tlačil na pilu, ale hosté dokázali dlouho držet dvoubrankové vedení! Až v závěru 56. minuty dokázal snížit Max Domi! Kanadský celek zkoušel vyrovnat bez brankáře, ale další branku Columbusu přidal do odkryté klece Gustav Nyquist! O bleskové snížení se však dělovkou od modré čáry postaral Shea Weber! Montreal ještě znovu zkoušel srovnat bez brankáře, ale další branka už nepadla.

59:40
    Seth Jones získal kotouč v obranném pásmu a dokázal jej vyhodit do pásma útočného. Montrealu už moc času na poslední útok nezbývá.

59:10
    Price je opět na střídačce a Montreal zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!

58:59
    Domácí kouč si následně vyžádal oddechový čas!
    58:59 Shea WEBER - 3:4

58:59
    Montreal právě vstřelil branku!
    Tak ještě je tady obrovské drama! Montreal totiž minutu před koncem základní hrací doby snižuje na rozdíl jediné branky! Habs uzamkli soupeře v jeho obranném pásmu. SHEA WEBER dostal přihrávku na modrou čáru a dělovkou našel mezírku mezi betony brankáře! Asistence: Ilja Kovalčuk, Tomáš Tatar.
    58:07 Gustav NYQUIST - 2:4

58:07
    Columbus právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Columbus dokázal udeřit do odkryté branky! GUSTAV NYQUIST dostal přihrávku do úniku a dovezl puk do opouštěné klece! Asistence: Seth Jones.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:38
    Tatar bojoval na levé straně, ale důrazný obránce soupeře jej tvrdým hitem poslal na hrazení. Columubus nechce kanadský celek pustit do útočného pásma.

57:10
    Cam Atkinson zabojoval na modré čáře a dokázal vyhnat Montreal z útočného pásma. Columbus teď bude muset ustát závěrečný tlak domácího celku.

56:25
    Nick Suzuki získal puk na levé straně útočného pásma, projel s ním do prostoru před brankou, ale jeho zakončení bekhendem ukryl Elvis Merzlikins do lapačky.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 30. Tatar (Gallagher, Suzuki), 56. Domi (Chiarot, Cousins), 59. S. Weber (Kovalčuk, Tatar) – 13. Gavrikov (Bjorkstrand, Dubois), 24. Dubois (N. Foligno), 38. Dubois, 59. Nyquist (S. Jones)

Montreal Canadiens: Price (Ch. Lindgren) – S. Weber, Chiarot, Petry, Scandella, Kulak, Mete – Gallagher, Danault, Tatar – Armia, Suzuki, Kovalčuk – Weal, Domi, Lehkonen – Weise, N. Thompson, Cousins.
    Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Kivlenieks) – S. Jones, Werenski, D. Savard, Gavrikov, Harrington, Nutivaara – Bjorkstrand, Dubois, N. Foligno – Atkinson, Wennberg, Nyquist – Bemström, Jenner, Gerbe – Robinson, Riley Nash, Lilja.

Rozhodčí: Walsh, Dwyer – Gawryletz, Marquis

Diváci: 21 302