Boston – Vancouver 4:0 (kon.) | Buffalo – Colorado 1:6 (kon.) | Tampa – Vegas 4:2 (kon.)
New Jersey – Montreal 4:5 (0:1 po s.n.) | NY Islanders – Dallas 4:3 (po pr.) | Washington – Los Angeles 4:2 (kon.)
Columbus – Florida 1:0 (po pr.) | Ottawa – Anaheim 2:3 (0:2 po s.n.) | St. Louis – Carolina 6:3 (kon.)
Minnesota – Chicago 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Nashville 1:2 (po pr.) | Calgary – San Jose 1:3 (kon.)
Arizona – Edmonton 3:0 (kon.)
New York Islanders
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
Dallas Stars
Středa 05.02.2020, 01:00 • Barclays Center, New York • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (03:48:22)

3. Jason Dickinson (DAL) 1+0

Je konec. New York Islanders nakonec porazil Dallas Stars 4:3 po prodloužení. Do utkání vstoupili domácí velice aktivně a už ve 2. minutě se dostali do vedení, když se trefil Beauvillier. Posléze byli Islanders ve velkém tlaku, ale v 15. minutě Dallas získal přesilovku, kterou využil Gurjanov. Ve druhé dvacetiminutovce možná i měli hosté více ze hry a také se dočkali jako první gólu, když se ve 33. minutě trefil Dickinson. Odpověď domácího mužstva ale na sebe nenechala dlouho čekat a o minutu později se po chybě brankáře prosadil Brassard. Ve třetí periodě to byli opět hosté, kteří šli do vedení, když se ve 47. minutě trefil Klingberg. V 55. minutě sice domácí snížili, ale gól Nelsona nakonec nebyl uznán po zhlédnuté videa. O dvě minuty později se ale fanoušci Dallasu přece jen dočkali srovnání a to, když se trefil Barzal. No a nakonec v prodloužení rozhodl v 63. minutě Beauvillier.

62:52 Anthony BEAUVILLIER - 4:3

62:52
    Islanders právě vstřelili branku!
    Domácí dávají rozhodující gól na 4:3 a je konec! Joe Pavelski se ve středním pásmu dopustil velké chyby, když jej o puk obral Nelson, který vyslal do samostatného úniku ANTHONYNO BEAUVILLIERA a ten si se zakončením do levé šibenice poradil senzačně. Asistence: Brock Nelson.

62:19
    Poté se na druhé straně dostali ke střele hosté, ale Varlamov dokázal zasáhnout a prodloužení tak půjde do své druhé poloviny.

61:54
    Mathew Barzal dostal přihrávku do mezikruží, ale jeho zakončení nic velkého nepřineslo.

61:19
    Nepřesná přihrávka domácích skončila na holích soupeře a Dallas tak může něco vymyslet.

60:55
    Islanders se sice dostali do útočného pásma, ale tam nedokázali něco vymyslet a tak se raději vrátili.

60:18
    Jamie Benn se dostal do zakončení středem hrací plochy, ale ve finální fázi byl nakonec zblokován.

60:01

Všechny třetiny skončily smírně 1:1 a následuje tak prodloužení! Ve třetí periodě to byli opět hosté, kteří šli do vedení, když se ve 47. minutě trefil Klingberg. V 55. minutě sice domácí snížili, ale gól Nelsona nakonec nebyl uznán po zhlédnuté videa. O dvě minuty později se ale fanoušci Dallasu přece jen dočkali srovnání a to, když se trefil Barzal.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:42
    Roope Hintz se procpal dopředu po pravé straně a vystřelil, ale Varlamov předvedl jistý zákrok.

59:24
    Islanders se sice snažili z pravé strany něco vymyslet, ale vypadá to na prodloužení.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 2. Beauvillier (Eberle, Pulock), 34. Brassard (Dal Colle), 57. Barzal (D. Toews, Eberle), 63. Beauvillier (B. Nelson) – 15. Gurjanov (Perry, Hintz), 33. Dickinson (Cogliano, Comeau), 47. J. Klingberg (Radulov, Pavelski)

New York Islanders: Varlamov (Greiss) – Pulock, Leddy, Mayfield, D. Toews, Boychuk (A), Dobson – Eberle, Barzal, Lee (C) – Jo. Bailey (A), B. Nelson, Beauvillier – Dal Colle, Brassard, Bellows – Komarov, Cizikas, M. Martin.
    Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – J. Klingberg (A), Lindell, Heiskanen, Oleksiak, R. Polák, Sekera – Seguin, Hintz, Ja. Benn (C) – Radulov, Pavelski, Janmark – Comeau (A), Faksa, Cogliano – Perry, Dickinson, Gurjanov.

Rozhodčí: Marc Joannette, TJ Luxmore – Travis Gawryletz, Ryan Gibbons

Diváci: 10 128