HC MUNI – Engineers Prague 1:3 (kon.) | Akademici Plzeň – Black Dogs Budweis 2:1 (1:0 po s.n.)
HC MUNI
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
ČVUT Engineers Prague
Středa 05.02.2020, 20:00 • Hokejové haly dětí a mládeže, Brno • Univerzitní liga ledního hokeje • 16. kolo

Ode mě je to pro dnes již vše. Přeji vám klidný večer a u dalšího textového sportovního přenosu opět na počtenou! (22:08:03)

Utkání o první místo v Univerzitní lize ledního hokeje je u konce. Pražští Enginners dokázali porazit Masarykovu univerzitu v poměru 1:3 a svůj náskok v tabulce navyšují už na šest bodů. Za domácí se prosadil pouze Jan Grygera, za hosty pak Martin Suda, Petr Josefus a Jiří Janata.

59:52
    Engineers právě vstřelili branku!
    Je definitivně rozhodnuto! JIŘÍ JANATA měl s trefením prázdné brány jednoduchou práci. Asistence: Tomáš Fabiánek, Tomáš Kadlec.

59:20
    Domácí již v šesti!

58:51
    Oddechový čas pro domácí. Bude se pokračovat v pěti na obou stranách.

58:51
    Vyloučení v týmu HC Masaryk University (Kučera – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Masaryk University (Tomaník – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Engineers Prague (Josefus – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Engineers Prague (Káník – 2 min., hrubost).

58:51
    Po vzájemná potyčce přijde vyloučení na obou stranách.

58:31
    Engineers se dokázali "prošermovat" do středního pásma a ukrajují cenné sekundy ze zbývajícího času.

58:10
    Buly před Příhodou, jeho protějšek Tichon zatím stále zůstává v bráně.

57:53
    Další vhazování v pásmu Brňanů, tentokrát po pravé ruce brankáře Tichona.

57:04
    Do konce třetí třetiny nezbývají už ani tři minuty. Do útoku se ale v posledních chvílích tlačí hlavně vedoucí hosté, uvidíme zda se domácí Medvědi dostanou do závěrečného náporu.

55:52
    Puk končí až v ochranné síti, bude se vhazovat před bránou domácího týmu.

54:51
    Příhoda sice nebyl v ideálním brankářském postoji, se střelou z úhlu si ale bez problémů poradil a kotouč vyrazil.

53:44
    Tentokrát naopak vyhodili puk na icing hosté.

53:27
    Zakázané uvolnění Masarykovy univerzity.

52:57

52:36
    Hosté se však znovu dvakrát osvobodili vyhozením puku až na druhou stranu ledové plochy.

51:40
    Domácí se dokázali rychle vrátit do útočného pásma i ohrozit gólmana, kotouč za Příhodu ale nedotlačili.

Filip Krůza

Branky a nahrávky: 43. Grygera (Tomaník) – 8. Suda (Fabiánek), 34. Josefus (Kulich), 60. Janata (Fabiánek, Kadlec)

HC MUNI: Tichon (Holub) – Studený, Lašák, Krejčí, Kučera, Grman, Gonos, Grygera – Matov, Říčka, Hasoň, Čtvrtníček, Biolek, Kadlic, Pavel, Kalus, Heža, Tomaník, Bustin, Florek
    ČVUT Engineers Prague: Příhoda (Havel) – Janásek, Kulich, Raiterman, Žáček, Spurný, Herna, Klement, Sedliský, Vobořil – Veber, Janata, Suda, Káník, Josefus, Sekerka, Fabiánek, Burda, Kadlec, Kolář, Najman

Rozhodčí: Čunočka – Vašíček, Král'